Haber Panelistler ve Katılımcılar Aranıyor! MINECON'un Size İhtiyacı Var!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
WY8MAq.png

minecon.acafc38b4246.png

Panelistler ve Katılımcılar Aranıyor! MINECON'un Size İhtiyacı Var!

Merhabalar efendim! Şu sıralar sizi bayağı düşünceli görüyoruz. Galiba bir fikriniz var; 24 - 25 Eylül tarihlerinde Anaheim'de gerçekleşecek olan MINECON Paneli için mi bir fikriniz var yoksa? Belki de Minecraft adına hazırladığınız inanılmaz, ilham kaynağı çalışmalarınızı sergilemek için, kenarda bir yerlerde stant almak istiyorsunuzdur. Kim bilir? Biz yine de söylemiş olalım; o vakit bu talebinizi hızlıca MINECON'a bildirmelisiniz.

Minecon için, her zamanki gibi muhtelif konuşmacılar aranıyor; ilginç konular ve sıra dışı fikirler MINECON'u özgün yapıyor, belki de yapmıyor. :( Geçmiş panellerde neredeyse her türlü konudan bahsedilmişti aslında; sanat animasyonlarından, harita yapımına, sunucu kurulumundan, mod yapımına kadar birçok konuya yönelik kelimeler havada uçuşmuştu. Minecraft müzik parodileri ve okullarda kullanılan Minecraft... Bu büyük panel, katılımcılar için olabildiğince heyecan verici olacak.

Eğer bir panel konusu ortaya koymak istiyorsanız, kendi kendinize bu fikirlerinizi sunduğunuz bir video çekmek durumundasınız. Videonun aşırı süslü olmasına gerek yok, sadece anlatımının doğru olduğundan emin olmanız yeterli. 60 saniye veya 60 saniyeden daha az bir süre içerisinde panel konunuzun ne hakkında ve niçin kayda değer olduğunu anlatmalısınız. Bu videolar, Mojang'ın, Minecon'da nelerin sevileceğini görmesini ve topluluktan bazı fikirler almasını sağlayabilir.

Mojang'a bir şans vermek isterseniz, daha çok detay ve panel işlemleri için buraya tıklayabilirsiniz. Seçilen tüm panelistler MINECON için ücretsiz bir bilet alacaklar! :para:

Aynı zamanda her yıl onlarca sergi, topluluğumuzu dinamik hale getirmek üzere, Minecraft'tan etkilenen kimseler tarafından açılmakta. Bazı Youtube ağları oyuncular tarafından çok seviliyor, bazıları müthiş Minecraft ürünleri satıyorlar, bazıları oyun hakkında kitap basmak veya oyunun kullanımı hakkında öğretileri sağlamak için çalışmalar yapıyorlar. Eğer siz veya şirketiniz bu iş için kendinizi uygun görüyorsanız bu formu doldurabilirsiniz, ardından MINECON sizinle temasa geçebilir.

Sağlıcakla kalın, Ahmet.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Pasaport, Kaliforniya'ya bilet ve vize için gereken parayı bulamayız MINECON biletimiz olsa da. :)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pasaport,barınma masraflarım ve yeterli düzeyde ingilizcem yok.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pasaport barınma vs halledilir de, ne konuda panelist? Hangimiz bir konuda panel yapacak donanıma sahibiz ? :( Katılımcı olarak bir ara Yunanistan'a Gürcistan'a gelir o zaten (dimi lan :(). Sınırdan geçer gideriz.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pasaport barınma vs halledilir de, ne konuda panelist? Hangimiz bir konuda panel yapacak donanıma sahibiz ? :( Katılımcı olarak bir ara Yunanistan'a Gürcistan'a gelir o zaten (dimi lan :(). Sınırdan geçer gideriz.
belki bir gün olur türkiyeye gelir (ummuyorum ama)

erenbulbulbulbul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ben katılabilirim googleye bakmadan lichestein yazabiliriyorum

editek 21:47= pardon şimdi baktım liechtenstein miş.

*kaliforniyaya gidemem işlerim var. o yüzden ısrar etmeyin.

editek 2: biz açsak tröl konu dersiniz...

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sanki gidebilecez bu konu niye burda şimdi :D

ne bileyim başlaman bi iki hafta önce konuyu yazın da twitchten falan izleyelim

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
sanki gidebilecez bu konu niye burda şimdi :D

ne bileyim başlaman bi iki hafta önce konuyu yazın da twitchten falan izleyelim
Konuda da yazıldığım gibi, oyun veya bilişim hakkında tanıtılacak kitapları olan kişiler ve Minecon'da sergilenebilecek olan projelere sahip şirketler için önceden belirtilen bir duyuru bu. Elbette, Minecon gerçekleşmeden önce başka bir duyuru yapılacak, hatta foruma canlı yayın eklemeyi düşünüyorum.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konuda da yazıldığım gibi, oyun veya bilişim hakkında tanıtılacak kitapları olan kişiler ve Minecon'da sergilenebilecek olan projelere sahip şirketler için önceden belirtilen bir duyuru bu. Elbette, Minecon gerçekleşmeden önce başka bir duyuru yapılacak, hatta foruma canlı yayın eklemeyi düşünüyorum.
Yani espirisine demiştim ama yinede iyidir.