[OyunDoktoruNW] %0 Lag / 1.7.2 / Faction / Boss / Event / Acik Arttirma / Villa / Pazar

barisoner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

OyundoktoruNW.mcpro.co

Sunucumuz 1.7.2'dir.
Kapasite 63 Kişidir.

Kesinlikle Lag Yoktur!

Sunucumuz Faction Türündedir, Amaç Klan Kurup Diğer Klanlarla Savaşmak Ve Ünümüzü Arttırmaktır.
Serverımızda, Düzenli Haftalık Eventlar, Boss, Villa, Pazar, Kumarhane, Kaliteli Buildler, Uzman Bir Ekip Ve 7/24 Sorularınıza Cevap verebilecek Rehberler Vardır.

-Spawn

-Pazar

-Arena

-Faction Ormanı

-Hammadde

-Villa

-Arsa

Son düzenleme:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimariniz iyi değil tamam anlıyorum.
Ama bu servere kaliteli buildler var demek ne ya ?

barisoner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar beğenmesenizde üzerinde büyük bir emek var buildlerin. Herkesin zevki kendine.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-100/0.0000000001

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tesekkurler yorumunuz için

Teaekkurler fakat, niye boyle bir puan verdiğinizi soylerseniz daha yardımcı olabiliriz
Konuda kendinizi çok yükselmişsiniz
Bende abartmışım gerçi .d

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TembelPenguen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kumarhane kapansa iyi olcak. Onun yüzünden 10/0.9
Minecraft oynayanların çoğu 13 yaş altı olduğu için
Kötü örnek gösteriyo. Ve Kumarhaneleri kınıyorum .d​

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kumarhane olması cok iimis
bu gün gelmeyi düşünüyorum cok begendim sw'yi :)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ağdmin ağmca Ağlım varsa mod,buyild olabiliğrm wg atmayı biliyrim

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Build'i eleştirioyrum izninizle.Hoşuma gidip gitmeyenlerden bahsetmeyeceğim direk yorumumu yapcağim . Tahminimce oynadığınız diğer sucuculardan bilinç altınıza yerleşmiş mekanları işlemiş gibisiniz. Buna benzer birçok harita gördüğümü hatırlıyorum. aklınızdaki ne idi bilmiyorum ama servere geçirememişsiniz .Hammadde zemini en az yüz kere karşıma çıktı. Biraz değişik şeyler bekliyor oyuncular.Henüz Türk yönetim ekibine sahip Beklediğim seviyede bir server çıkmadı karşıma. Serveriniz de diğerleri gibi normal bir server. Ha demiyorum ' bune ya ıyyyğyğeğrğağars' . ellerinze sağlık her şekilde uğraşmıssınız.Biraz daha üzerinde dursanız daha iyi olur diye düşnüyorum :)
-LO

barisoner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Build'i eleştirioyrum izninizle.Hoşuma gidip gitmeyenlerden bahsetmeyeceğim direk yorumumu yapcağim . Tahminimce oynadığınız diğer sucuculardan bilinç altınıza yerleşmiş mekanları işlemiş gibisiniz. Buna benzer birçok harita gördüğümü hatırlıyorum. aklınızdaki ne idi bilmiyorum ama servere geçirememişsiniz .Hammadde zemini en az yüz kere karşıma çıktı. Biraz değişik şeyler bekliyor oyuncular.Henüz Türk yönetim ekibine sahip Beklediğim seviyede bir server çıkmadı karşıma. Serveriniz de diğerleri gibi normal bir server. Ha demiyorum ' bune ya ıyyyğyğeğrğağars' . ellerinze sağlık her şekilde uğraşmıssınız.Biraz daha üzerinde dursanız daha iyi olur diye düşnüyorum :)
-LO
Teşekkür ederim yorumunuz için

barisoner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server günceldir[DOUBLEPOST=1418580476,1418331030][/DOUBLEPOST]Guncel+++[DOUBLEPOST=1418670546][/DOUBLEPOST]Gunceldir+++++[DOUBLEPOST=1418746767][/DOUBLEPOST]Güncel+++[DOUBLEPOST=1418762380][/DOUBLEPOST]Günceldir+++++[DOUBLEPOST=1418828894][/DOUBLEPOST]Güncel++[DOUBLEPOST=1419028639][/DOUBLEPOST]Güncel++++