Oyun Açılmıyor

pasi123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, bir süredir kullandığım ve sorun çıkarmayan Launcher 2 gündür oyunu açmıyor.
Launcheri açıp "Play" tuşuna bastıktan sonra pencere geliyor fakat içi boş ve hiçbir ilerleme olmuyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Amazon aws serverleri kapandı. Bundan dolayı oyun gerekli bilgileri sağlayamadığı için açılmıyor. Development console'dan görebilirsin.

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bendede Bişiler İndirmeye Çalışıyo Fakat Olmuyo, Ama Yinede MC Açılıyo ?

Zaten farkettiyseniz büyük ihtimalle oyunda ses olmayacaktır. Zaten oyunda onları indirmeye çalışıyor. Yabancı sitelerde de aynı sorundan bahsediliyor.[DOUBLEPOST=1384704159,1384704049][/DOUBLEPOST]
cracked sürüm bu ama.

Çoğu cracked launcher'lar amazonaw server'larını kullanırlar. Yani bu da sorunun devam edeceğini gösterir. Ama şanslıysanız oyunun bilgilerini başka sunuculardan indiren launcher bulabilirsiniz.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
cracked'i kesinlikle yasaklıyorum.
Orjinalde böyle bir sorun yok.

pasi123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
cracked'i kesinlikle yasaklıyorum.
Orjinalde böyle bir sorun yok.
Sen kimsin de bana crack yasaklıosun :D :D :p
Özel mesaj ile bana çalışan bir launcher gönderebilir misiniz ?
Büyük bir projeye başlayacağım ihtiyacım var :([DOUBLEPOST=1384884130,1384883945][/DOUBLEPOST]
Amazon aws serverleri kapandı. Bundan dolayı oyun gerekli bilgileri sağlayamadığı için açılmıyor. Development console'dan görebilirsin.
Teşekkür ederim.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle forum kurallarını okumanı tavsiye ediyorum.
Cracked paylaşım kesinlikle yasak.
Forum kuralları yeni üye olmuşsun bilmiyorsun bu kuralları yani okuman gerek.

pasi123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle forum kurallarını okumanı tavsiye ediyorum.
Cracked paylaşım kesinlikle yasak.
Forum kuralları yeni üye olmuşsun bilmiyorsun bu kuralları yani okuman gerek.
Bu forumu 2010 dan beri takip ediyorum. Emin ol kuralları senden iyi biliyorum, ö.m. ya da diğer yollarla crack paylaşımı serbesttir.
Forum kurallarını 1 kez bile okumayan sana karşı tamamen anlamak için 4 kez okumuş ben ?

Neyse dediğim gibi çalışan launcher bulursanız özel mesaj yoluyla beni bilgilendiriseniz sevinirim.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sor bakalım crack paylaşımı yasak mı diye?
Kurallar yeniden değişti haberin olsun ve sen üye olmadan önce ben olduktan 2-3 ay sonra crack paylaşımını yasaklamışlardı.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu forumu 2010 dan beri takip ediyorum. Emin ol kuralları senden iyi biliyorum, ö.m. ya da diğer yollarla crack paylaşımı serbesttir.
Forum kurallarını 1 kez bile okumayan sana karşı tamamen anlamak için 4 kez okumuş ben ?m.

Dostum 2010'dan beri bir şey öğrenememişsin kusura bakma.Eski forum moderatörüyüm ve crack paylaşım yasak ve cezası ban.Arkadaş haklıyken neden çok bilmişlik yapıyorsun ? Crack paylaşım yapmak google'dan ceza aldırıyor foruma ve ben moderatörken 3 kez almıştık ve bu konuda defalarca uyarı yaptık.

pasi123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda defalarca kez ö.m. ile serbest yazısını gördüm. Neyse haklıısnız Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için Black kapatabilirsin konuyu.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ben emekliyim, bir yöneticiye rapor atın konuyla ilgili.

linux.gemini

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forum kurallarını 1 kez bile okumayan sana karşı tamamen anlamak için 4 kez okumuş ben ?

Neyse dediğim gibi çalışan launcher bulursanız özel mesaj yoluyla beni bilgilendiriseniz sevinirim.
Sor bakalım crack paylaşımı yasak mı diye?
Kurallar yeniden değişti haberin olsun ve sen üye olmadan önce ben olduktan 2-3 ay sonra crack paylaşımını yasaklamışlardı.

Tartışma yok beyler. Crack paylaşımı Özel Mesaj olarak olabilir ama konu olarak yasaktır.