1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Outdated Client Sorunu

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve thehitman tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. thehitman

thehitman Ağaç Yumruklayıcı

Öncelikle herkeze selamlar.1 aydır Minecraft oynuyorum ve geçen hafta bir sorun çıkmaya başladı.Eskiden başkalarının serverlerine girerken artık giremiyorum girdiğimde outdated client hatası veriyor bu hatayı bilen varmı biliyorsanız çözümünü söylerseniz sevinirim...

THeEMn bunu beğendi.
  2. kaptan123

kaptan123 Bedrock Kaşifi

Minecraft:
    dinamit
    outdated client su demek oluyo sürüm uyumsuzlugu 1.4.6 cikti forced update yaptiysan girmek istedigin serverin sürümü düsük demektir

3. thehitman

thehitman Ağaç Yumruklayıcı

Saol ztn anladım hiç düşünmeden koydum foruma o yüzden biraz saçma bir konu oldu yinede saol.

4. OĞUZHAN69

OĞUZHAN69 Sudan Çıkmış

hangi servere girersem gireyim oudated client yazıyo nolur yardımmmmmmmm:gerçektensinirli:

5. kaptan123

kaptan123 Bedrock Kaşifi

Minecraft:
    dinamit
    girdigin server ile oynadihin minecraft sürümleri birbirini tutmuyodur simdiki serverlar ya 1.5.2 yada 1.6.2 dir

6. sadecefurkan19o7

sadecefurkan19o7 Yeni Doğmuş

aynen ben su serveri çok begendim:Play.zetoxcraft.com ama girmiyo ne yazıkkı :S

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş