Ottoman Kingdom RPG 1.0 (Açık Alpha) Ya ALLAH!

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamun Aleykum Mümin kardeşlerim Biz düşündük Taşındık ve modern rpgyi silip Halkımıza yönelik olan Osmanlı Devletini sunduk!
Bu devlette nelermi var? Hamam var Kale var Yeniçeri Ağası var Mimarlar var Evler var klubeler var hanlar var VE en son olarak yeniçeri eğitim kampı bile yaptık acemi oğlanların alanını ekledik üşenmedik lagları kaldırdık serverdeki %75 lag oranı kalktı kasma oranı %19,5 üşenmedik gördügünüz gibi lag ve kasma oranlarını bile arttırdık üşenmedik sizin için akçeyi moneyden kaldırıp elinizden taşıyabilmeniz için örsden ismini değiştirdik zırhları silahları herşeyi yaptık! birtek oyuncu kıtlıgımız var ve pluginler eklenecekte eklenecek ''BU SERVERDE BAŞVURU FORMU OLMAYACAK! NEDENMİ? ÇÜNKÜ BU SERVER AMATOR BİR RPG ÖGRENME SERVERİDİR. EĞER RP BİLEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA SERVERE BEKLERIM! bu arada son bir şey daha hamachi agını en alta atacaz siz servere girmeden önce bir duyuru daha Padişah aranıyor (bizim padişah biraz troll+ rp bilmiyor+ ben padişah olmak istemiyorum.) Servere ADMIN OOC IC ADMIN VE PLUGINER lazım hadi iyi oyunlar Ya ALLAH Bismillah![DOUBLEPOST=1413738473,1413738243][/DOUBLEPOST]OttomanKingdom-1
OttomanKingdom-2

123 dür şifreleri[DOUBLEPOST=1413738513][/DOUBLEPOST]Skypem mount444 ekleyin rolleri skypeden konuşuyoruz yazmaya üşeniyor bizimkiler

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
adı niye ottoman kingdom onu anlamadım :D Osmanlı krallığı ????

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adı niye ottoman kingdom onu anlamadım :D Osmanlı krallığı ????
Aynen öyle mümin kardeşim Aynen öyle..[DOUBLEPOST=1413748503,1413748402][/DOUBLEPOST]DUYURU YARIN 12:30 DA AÇILACAKTIR SERVER HAMACHI AĞINDAN 25:103:255.138 IP GİRİN OTTOMAN KINGDOM OSMANLI KRALLIGI IYI OYUNLAR DILER!

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun düzenlenmesi şart, çok itici.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
DarkCloaks ın sunucusuna fark atacak ama iticilikte.

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ömrüm 1 yıl önceden ders almadınmı lütfen saçma işler yapma birkaç yıl sonra kendinden utanacaksın,büyük tavsiyesi.

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeniçeri eğitim kampı nedir bize bunu açıkla :D

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Konu düzensiz, yıl olmuş 2014 (ki şunun şurasında 2015'e birkaç ay var) hala Hamachi Public Sunucusu açanlar var :ha: