Otomatik Komut - [Proje]

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
'
Merhaba arkadaşlar, "Otomatik Komut" adlı bir proje kurdum, çalışmalara başladım ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum çünkü düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.

Projenin amacı (özet)
Minecraft'ta yazılan komutları, istediğiniz şekilde otomatik işleyecek ve size verecek, sizde o komutu kopyalıyıp direk oyuna yada komut bloğuna yapıştıracaksınız. Anlamayanlar için basit ve resimli bir örnek verelim:

Beta (test) aşamasından bir görüntü.

Peki bütün komutlar olucak mı ?
Asıl projenin amacı budur, bütün komutları sırasıyla yapmaya çalışacağız bizi zorlayacak komutlar var biliyorum. Komutların yararlı bir çıktı vermesi ve kullanıcı mutlulugu için çok fonksiyonlu olarak yapmaya çalışacaz.

Projenin en çok kime faydası olucak ?
Komut yazan yada yazamayan herkese faydası olucaktır. En çok komut yazmayı beceremeyen kişilere çok faydası olucaktır.

Projeni nasıl sunacaksın ve nasıl geliştireceksin ?
Projeyi web (internet sayfası) üzerine kurmayı düşünüyorum. Çünkü internet sayfası üzerinden herkes kolaylıkla bu projeye erişebilecektir. Projenin asıl ana beynini javascript ile geliştirmeyi düşünüyorum. tabii ki proje bitene kadar localhost'a test edilecek ve orada geliştirilecektir. Tek kişi çalıştığım için grafik ve kodlama bütün işlemlerle uğraştığım için proje biraz ağır ilerlemektedir !

Gelişmeler için buradan yazacağım, iyi günler. Saygılarımla.
'

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Böyle Hazır Command Generatörler Var Dostum Gerek Browser Gerek Pc Olarak Yani Pek Gerek Yok Ama Türkçe Olacaği İçin Tutabilir

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Böyle Hazır Command Generatörler Var Dostum Gerek Browser Gerek Pc Olarak Yani Pek Gerek Yok Ama Türkçe Olacaği İçin Tutabilir
İlgin için teşekkürler, Türkçe olacaktır ve bütün komutlar için çalışacağım.

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Proje biraz gereksiz gibi gözüküyor. 10 yaşı daki çocuklar bile böyle komutları kolayca öğrenebilir.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş böle çok program var bence başka birşeyler kodla derim ben

umut_

En iyi cevaplar
0
Proje biraz gereksiz gibi gözüküyor. 10 yaşı daki çocuklar bile böyle komutları kolayca öğrenebilir.
Komutu Temel Olarak Ve En Basit Şekilde Herkes Öğrenir Haklısın Ama Çoğu Geniş Çaplı Şeylerde Örn Bir Summon Komutu Veya Farklı Bir Villager Shop Komutu Veya Bir Spawner Komutu Derinlere İnersen İstediğinin Tam Karşılığını Verecek Bir Komut Yapmak İstersen O Kadar Parantezin Arasından Çıkamıyorsun :)

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Komutu Temel Olarak Ve En Basit Şekilde Herkes Öğrenir Haklısın Ama Çoğu Geniş Çaplı Şeylerde Örn Bir Summon Komutu Veya Farklı Bir Villager Shop Komutu Veya Bir Spawner Komutu Derinlere İnersen İstediğinin Tam Karşılığını Verecek Bir Komut Yapmak İstersen O Kadar Parantezin Arasından Çıkamıyorsun :)
Summon hiç zor değil ama ayrıntılı kodlarda parantezler beynimizi t*ciz ettiği için faydalı olabilir ama okadar işsiz mi bilmem. Sonsuz olasılık var kodlarda. Teorik redstoneci örnek olsun. [emoji1]

umut_

En iyi cevaplar
0

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Seni desteklemiyorum.
Desteklememin sebebi zaten bissürü site var.

Bu olaya bende girişecektim, ama girişmedim çünkü;
şu an yaptığın şey çok basit
ama ilerleyen kodları ayarlamak; aşırı zor olacaktır dikkat et.

umut_

En iyi cevaplar
0
Beyin beyinden üstündür, Geliştirme yaparsan neden daha çok fonksiyonlu yararlı bir site olmasın ki ? Programlama biliyorsanız, aşamayacağınız sorun yok demektir. Bunun için yapmak gereken şey zaman sabır ve çalışmaktır.
Görsel Destekli Görsel Ve Kullanılış Açısından Güzel Bir Program Yapabilirsen Gayet Tutar.

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Seni desteklemiyorum.
Desteklememin sebebi zaten bissürü site var.

Bu olaya bende girişecektim, ama girişmedim çünkü;
şu an yaptığın şey çok basit
ama ilerleyen kodları ayarlamak; aşırı zor olacaktır dikkat et.

Yanlış düşünüyorsun. Karne notu hesaplamak içinde bir sürü site var hesap makinesi içinde bir sürü site var sayarsak şimdi bir sürü site var doğrumu? Eğer biz bu projeyi geliştirirsek diğer sitelerden neden üstün olmasın ki ? Unutma her proje küçük balık olarak başlar. İlk çıkan siyah ekranlı bilgisayarları görseydin, "yapacağınız projeye sok..yım" derdin. Bunu tahmin edebiliyorum. Ben bütün gördüğüm projelere saygı duydum çünkü proje kurmak ve onu gerçekleştirmek sabır ister kafa ister emek ister zaman ister çaba ister çalışmak denemek test etmek ister çok kolay bir şey değildir...

Son düzenleme:

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Devam Etmelisin Güzel Birşeye Benziyor.
sağol. kim ne derse desin ben devam edeceğim. bazı arkadaşlar yanlış düşünüyor bunun nedeni komut yazmak çok basitmiş.. asıl projenin amacı basit komutları yazmak değil bütün uzun karışık komutlarıda yazdırmak ne kadar komut varsa onları yazdırmaktır. tabii ki işe basit komutlarla başlamak daha mantıklıdır temel için.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Yanlış düşünüyorsun. Karne notu hesaplamak içinde bir sürü site var hesap makinesi içinde bir sürü site var sayarsak şimdi bir sürü site var doğrumu? Eğer biz bu projeyi geliştirirsek diğer sitelerden neden üstün olmasın ki ? Unutma her proje küçük balık olarak başlar. İlk çıkan siyah ekranlı bilgisayarları görseydin, "yapacağınız projeye sok..yım" derdin. Bunu tahmin edebiliyorum. Ben bütün gördüğüm projelere saygı duydum çünkü proje kurmak ve onu gerçekleştirmek sabır ister kafa ister emek ister zaman ister çaba ister çalışmak denemek test etmek ister çok kolay bir şey değildir...
Peki. Daha iyi bir proje yapınca beni çağırırsın.
(Projeyi iyi hale getirince demek istiyorum.)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Eklenti kısmında yardım gerekirse yardımcı olabilirim.