Optifine Kuramıyorum :/

Nafality

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar . Oyunum o kadar çok kasıyor ki singleplayer'de bile en yüksek 8 fps veriyor .
Bu durum çok gücüme gitmeye başladı artık ve öneri olarak optifine yüklememi önerdiler .
Ancak ben optifine'ı indiriyorum .rar olarak indiriyor . .rar'dan kurulur mu bilmiyorum fakat
her indirdiğim .rar olarak indi . Ne yapacağımı bilemiyorum şu an . .jar olarak link atarsanız ya da
ne yapabileceğimi anlatırsanız çok sevinirim .

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
.rar Winrar ile açılabilen sıkıştırlmış klasör uznatısındır. Sizin işinize ayrayacak kısım bu belgenin içindedir. Bu belgeyi açın ve içindekileri MineCraft.jar belgenizdeki uygun yerlere koyun veya MineCraft dizininizdeki mods klasörüne koyun. Mods klasörüne koyacaksanız .jar belgesini koymalısınız. Daha fazla bilgi için o mod'un kurulum aşamalarına göz atabilirisniz. Kurulum aşamaları modun tanıtım sayfasında yer alır.
Örnek bir tanıtım sayfası:
http://www.6minecraft.net/optifine-hd-download/

Nafality

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
.rar Winrar ile açılabilen sıkıştırlmış klasör uznatısındır. Sizin işinize ayrayacak kısım bu belgenin içindedir. Bu belgeyi açın ve içindekileri MineCraft.jar belgenizdeki uygun yerlere koyun veya MineCraft dizininizdeki mods klasörüne koyun. Mods klasörüne koyacaksanız .rar veya .zip olarak çalışabiliyor olabilir. Daha fazla bilgi için o mod'un kurulum aşamalarına göz atabilirisniz. Kurulum aşamaları modun tanıtım sayfasında yer alır.
Çok saol :) Deniyeceğim .