ODALAR Adventure Map

Sizce haritam nasıl?

• Berbat

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Normal

Kullanılan: 2 33.3%
  • İyi

• Çok iyi

• Kullanılan toplam oy
    6

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Amatör ve ilk haritamdır, lütfen ona göre yorum yapınız. 1 yıl önce yapılmış bir harita.

Yaptığım ilk haritaydı. 1 yıl oldu sanırım yapalı. Yine de paylaşayım dedim. :D

Fragman:

-1,2,3 ve 4 kişiyle (en fazla 4 kişiyle) oynanabilir.
-Kurallar, "Beni Oku" defterinde yazmaktadır.
-1.7 'nin üstünde versiyonda oynayın.
-Resourcepack (texturepack) indirdiğiniz dosyanın içinde dosya halindedir. (Ayrıntılı anlatım not defterinde yazmaktadır.)

NOT: Map, 1.0.5 versiyonudur. İlk haline göre ufak değişiklikler olmuştur.

Beril Sergün Oynayış Videosu:

Görüşleriniz veya önerileriniz olursa lütfen belirtin. Bu ilk haritamdı yorumlarınızı ona göre yaparsanız sevinirim. (1 yıl önce yaptım bu haritayı)
2. Haritamı paylaştım! Tıkla! :D

Son düzenleme:

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş haritan çok güzel vede uğraşılmış ama ben sana 1 şey sorucam :D benimde bir haritam var onu bu sitede nasıl paylaşabilirim

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeş haritan çok güzel vede uğraşılmış ama ben sana 1 şey sorucam :D benimde bir haritam var onu bu sitede nasıl paylaşabilirim
Mediafire ya üye ol ve haritanı zip (veya rar) şeklinde upload et. Sonra Virüstotal'a da upload et haritanı. Sonra hizliresim.com'dan resim upload edip [.img]link[./img] (noktaları sayma) şeklinde buraya koyabilirsin. (En az üç resim) Virüstotal ve Mediafire linklerini buraya koy. Yardımcı olabildiysem ne güzel. :D

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mediafire ya üye ol ve haritanı zip (veya rar) şeklinde upload et. Sonra Virüstotal'a da upload et haritanı. Sonra hizliresim.com'dan resim upload edip [.img]link[./img] (noktaları sayma) şeklinde buraya koyabilirsin. (En az üç resim) Virüstotal ve Mediafire linklerini buraya koy. Yardımcı olabildiysem ne güzel. :D
Eywllh :D