* NoxCraft * ▬▬▬ PREMIUM HESAP ÖDÜLLÜ EVENT !!!!! ▬▬▬

NoxCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
25 Ocak - Pazar gününden itibaren 3 gün boyunca - Saat 17:30'da Etkinlik yapılacaktır.

3 Gün boyunca, Her gün bir kişiye, toplam 3 kişiye Minecraft Premium Hesabı verilecektir !!!!!!!!!!!!

IP: NoxCraft.minecraft.to

---Yetkili Alımları İçin Tıkla

Sunucumuz henüz ALPHA(Geliştirme) aşamasındadır fakat bu en fazla 1 hafta alacak ve bu süreçte hiçbir reset ve harita temizleme işlemi yapılmayacaktır.

ALPHA(Geliştirme) sürümünden çıkıldığında, sunucumuza hiç görülmemiş bir savaş sistemi gelecek
Elinize âsânızı alıp etrafa büyüler savurabileceksiniz...

Sunucu Faction/Survival tarzındadır fakat o oynadığınız klasik sunucuları bir kenara koyun, Nox Craft onlara benzemez.

Oyuna girişte:
* İlk girdiğinizde farklı bir yerde doğarsınız, sorulara vereceğiniz yanıtlara göre, Grubunuz belirlenir
*Sunucuda 4 Farklı Grup vardır, hepsinin farklı özellikleri, Farklı Spawnları vardır.
*Sadece Faction değil devasa Grup savaşları da yapılacaktır.
*Grupların kendine has büyüleri olacaktır.
*Kurallar belirli ölçülerde esnek fakat aynı zamanda da bağlayıcı ve katıdır.
*Sunucunun açılışına özel mükemmel etkinlikler düzenlenecek ve harika ödüller verilecektir.

Her sunucuda, VIP olanlara emek vererek günlerce belki de haftalarca uğraşıpta
yapılabilecek kitler (PRO 4 zırhlar vs.) verilmekte. Doğa üstü güçler, hızlı koşmalar, yükseğe zıplamalar, yok efendim /feed komutunu kullanmalar... Bu kesinlikle yanlış ve diğer oyunculara yapılan aşağılama niteliğinde bir haksızlık.
Evet ben de sunucuya verdiğim paranın ve emeğin karşılığını almak isterim, fakat bunu yaparken oyuna para yatıramayanların da hakkını yiyemem. O kadar emek veren insanların emeklerine ve zamanlarına haksızlık yapmak istemem.

Bu nedenle ben de VIP'lere hiçbir şekilde editlenmiş ya da editlenmemiş hiçbir item vermeyeceğim.
hiçbir doğa üstü güç ve /feed (açlığını doldurmaya yarayan komut) gibi saçma özellikler vermeyeceğim.

VIP almak neden isteyeyim ki o zaman diyenler olacaktır elbet. Hayır. Benim vereceğim bazı özellikler,

diğer sunucularda gördükleriniz gibi değil.

Devam'ı için VIP Bilgileri kısmını okuyunuz...

Sunucumuzda kasma sorunu yoktur.
Sunucu kapasitesi 70tir.
6 GB Ram ve 5. Nesil i7 işlemci bulunmaktadır.
Otomatik Back-Up(Yedekleme) Sistemi vardır.

Sunucu aceleye gelince plugin düzenleme olayı aksadığı için onları ALPHA sürümü bitene kadar halledeceğiz.
Fakat pluginler sizin için yararlı ye Hile-Bot kullanıcıları içi ise zararlıdır.

[Elit]
(25 Tl)

[Elit-(Grubunun ismi)] - Örneğin [Elit-Slytherin] ya da [Elit-Gryffindor]

- Elitler, kendi grubunun özelliklerine benzer özellikte olan, fakat daha muazzam güçlere sahip 3 adet büyü kullanabilecek.
- Kalesini, istediği birini ya da kendisini koruması için, NPC korumalara sahip olacak (Normal pakette 1 tane var, ekstra 5 lira ekleyerek 2 adet daha alabilirsiniz)
- Kendi seçeceği 1 adet özel bir büyüye sahip olacaksın.
- VIP'lerin esyadan çok görüsünün değişmesi daha adil olacağından, Elitlere özel Âsâ(Sadece görünüş olarak farklı) ve karakterinin daha göz alıcı olmasını sağlamak için kendi seçeceğin bir özel efekt.
- Senin seçeceğin 1 Evcil hayvan.
- Yasak ormana bir adet giriş bileti.
- Senin seçeceğin 1 Ev ve arsa.

- 700k oyun parası. (Sonuçta para veriyorsun, bu kadar da olsun)

Sunucuda birbirinden özel, birbirinde farklı etkinlikler bulunmaktadır.
Bunları da sizin gelip keşfetmeniz gerekecek artık...

Her hafta 4 adet Etkinlik yapılır, bunlardan 2 tanesi habersiz olur.

Her ay 1 adet çok özel, benzersiz ve ödülü de aynı şekilde benzersiz olan muazzamn bir etkinlik yapılacaktır (Tarihi belirlenince oyun içerisinde sürekli duyurusu yapılacaktır).

- Büyüler, Sunucu henüz ALPHA sürümünde olduğu için eklenmemiştir. Kısa süre içerisinde eklenecektir.
- Evcil hayvan özelliği gelecektir.
- Sunucuya farklı pluginler ve farklı sporlar/aktiviteler/etkinlikler getirilecektir.
- Sunucumuzda saygılı ve seviyeli bir biçimde uzun süre oynadığınızda, Birbirinden harika özelliklere sahip olan Harika Rütbeler edineceksiniz.
- Henüz söylemeyeceğim ve sürpriz olmasını istediğim beş-altı tane daha özellik var, fakat onlar da bana kalsın artık...

Şu aralar özel ve son derece önemli bir takım işlerim ve sıkıntılarım olduğundan, henüz herhangi bir Ekran Görüntüsü almadım.

Sabrınız için size minnettarım...

(24 OCAK PAZAR GÜNÜ SUNUCU AÇILACAKTIR)

Bir hatamız varsa şimdiden özür diliyoruz...

Bu arada sunucuyu 4 kişi açacaktık fakat diğer 3 kişi vaz geçtiği için tek başıma açtım sunucuyu bütün işi tek başına yapıyorum sunucunun parasını vs. tek başıma yaptığımda, maddi olarak ya da yönetici eksiklerini doldurmak için yardım etmek isteyen varsa özel mesaj atarlarsa sevinirim, çünkü çok zor oluyo tek kişi bütün işlerle uğraşmak.
Yönetim ve Adminlik için başvuracak olan arkadaşlar bu işten zevk alıyorsanız yani zevk için yapacaksanız mesaj atın yoksa atmayın.

Teşekkürler...

Son düzenleme:

AleXa_FTW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Okuyunca güzele benziyor.
İnşallah güzeldir :) Keyifce oynarız.

-SAYGILARIMLA