NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi
A

Arikaix

Ziyaretçi
ahaha fotolarımızı çekmiş :)

seni server a gazeteci yapalım, kim nerde ne yapıyor fotolarını çek.

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
http://hizliresim.com/RyPpnY
Bu davranışı hiç beklemediğim biriydi konuşmalarını takip ettim arada sinirden veya başka bir şeyden dolayı söylenilen hafif sözler arada alaşılıp,özür dileyip hallediliyor fakat Anneye,babaya kısacası Ailede bireylerine küfür etmek hiç hoş karşıladığım bir şey değil.

Son düzenleme:
A

Arikaix

Ziyaretçi
o nasıl niye öyle küfür etti, oyunda tanınan sevilen biri
direk ban sebebi dur bakayım bi anlayayım önce.

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o nasıl niye öyle küfür etti, oyunda tanınan sevilen biri
direk ban sebebi dur bakayım bi anlayayım önce.
Aynen hiç beklemediğim biriydi fakat küfürde çok ağır üstede bir şeyler dedi bir daha demez dedim aynı şeyi tekrar yazdı
Bunlar bitmez Arikaix http://hizliresim.com/DXdW7O
Birde Ben 100x100 alan hakkımı kullanıcam gecen yapcaktıkda baya yoğundun yorulmuştun cıkmıştın vaktin varsa girersen halledelim

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
cosef16 yakın arkadaşlarımdan biri bende beklemezdim böyle küfür etmesini :/ ama haspolat diye biri de çok üstüne gitmiş sanırım ondan küfretti

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cosef16 yakın arkadaşlarımdan biri bende beklemezdim böyle küfür etmesini :/ ama haspolat diye biri de çok üstüne gitmiş sanırım ondan küfretti
Bu serverde küfüre yer yok hakaret edersin tamam herkes o anki haliyle hakaret eder normal bir şey afedilir fakat bazı şeyler afedilemeyecek kadar büyüktür Kimsenin kimseye Böyle küfür etme hakkı yoktur bir kere annenin,babanın sucu ne ne diyeceksen bana de aralarında ne geçtiğini,özellerinde ne geçtiğini bilmiyorum ben genel konuşmada gördüklerimi söylüyorum.

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu serverde küfüre yer yok hakaret edersin tamam herkes o anki haliyle hakaret eder normal bir şey afedilir fakat bazı şeyler afedilemeyecek kadar büyüktür Kimsenin kimseye Böyle küfür etme hakkı yoktur bir kere annenin,babanın sucu ne ne diyeceksen bana de aralarında ne geçtiğini,özellerinde ne geçtiğini bilmiyorum ben genel konuşmada gördüklerimi söylüyorum.
o konuda sen haklisin tabi bende dusundüğümü söyledim :)

NOT:Admin şu başlığı düzelt survival yerine survilval yazmışsın :D

Son düzenleme:

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
öff crash report hatası alıyorum oyunu silip yeniden mi yükleyim napıyım

NOT: Sorunu çözdüm yükledğim texture pack bozukmuş herhalde appdatadan sildim düzeldi :)

Son düzenleme:

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dizüstü pcde vardıda masaüstüne de yükleyeyim dedim de öyle oldu işte :D[DOUBLEPOST=1399987361,1399975256][/DOUBLEPOST]skyblock ne zaman açılır tam olarak?