NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi
A

Arikaix

Ziyaretçi
32 de Full oldu :)
Darısı 50 ye

Son düzenleme:

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mcmmo plugininde galiba unarmed yeteneğinin ayarları düzenlenmemiş çünkü yumrukla saldırıldığında yetenek xpsi gelmesi gerekiyor ama gelmiyor. Berserk açılabiliyor ama yetenek gelişmiyor işte. :D

A

Arikaix

Ziyaretçi
onu özellikle kapadım, bi test yapicam belki pve de açarim ama pvp de kapalı kalcak o kesin.

Maximillian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Berserk açılsada etkili olmuyor, bi ayar çekilecek.

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pve'de aç. Ama pvp'de kapalı olsun zaten 40 lvl olunca normal vuruş elmas kılıç etkisi yapıyor. :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel bir survival tadı veriyor nerede ise %100 survival diyebileceğimiz bir sunucu servere ilk girdiğimde kendimi Minecraft'ı ilk defa oynuyormuş gibi hissettim :D

A

Arikaix

Ziyaretçi
%100 survival yapınca oyun bi noktaya kadar zevkli oluyor ama sonrasında tıkanıyor, bu serveda onu engelledim daha uzun ömürlü bir server olcak.

Survival tatında ama bazı bölgeler survival olmakdan cıktı mesela, gelişip sehirlere dönüştü, bende ona göre önlemler alıyorum

server için survival dan bi adım önde diye bilirim. :)

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık giremiyorum , "Proxy is detected." diye bir hata alıyorum. Proxy'e baktıp sözlükteni vekalet demek :S

A

Arikaix

Ziyaretçi
pek hayırlı bi şey diil o, virus taraması falan yap bi.

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Virüs miruüs yok ve başka serverlere girebiliyorum. Zaten virüs girebilecek kadar güvensiz bir ye bıraksaydım pre almazdım. Eski bilgisayarımda virüs girmesin diye sıksaldırı alan portalrı da kapamıştım. :D

A

Arikaix

Ziyaretçi
minecraft ı sil tekrar yükle, restart at bi şeyler yap, baska bi char aç onla girmeyi dene ne yazıyo bak,olmadı ben server log larına bakarım acc en ne durumda, haber et

Son düzenleme: