NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi
A

Arikaix

Ziyaretçi
İP : northcrow.com yada 85.131.174.149
14 GB RAM

Server Harita : northcrow.com:8123 <-----Link'e Basın

Web Sitesi northcrow.net <----- Link'e B
asın

Oyuna Başlarken Yapmanız Gerekenler
Survival da oldugu gibi her şeyi kendiniz yapmanız gerekiyor /warp komutuyla yerleşim yerlerine gidebilir oralara yerleşebilirsiniz server eski oldu için ilk girdiniz alanlar doludur biraz uzaklarşırsanız boş alanlara ulaşırsınız, yerleştikden sonra çıkardıgınız maden kütük vs. bunlari markete satıp para kazana bilirsiniz, Tarla ekip hasatları markete satarsanız daha cabuk para kazanırsınız, başlangıç için yapmanız gerekenler bunlar.

'/Warp Portal' yazarak portal odasına gidebilirsiniz burdan oyundaki önemli yerlere ve oyuncuların yaptıgı devasa yada mimari açıdan güzel yapılara ulaşabilirsiniz, güzel bir yapı yaparsanız sizin bölgenize de Portal eklenecektir.

İyi Oyunlar...

Son düzenleme:

Luialos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben sunucudayım ve oynuyorum çok güzel bir sunucu bence. Herkese tavsiye ederim (y) -Luialos

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir server gibi görünüyor deniyorum :))

iso903

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
buildır yaparmısınız çok ii sanatlarım var beğenmeseniz bidaha serverinize girmem _Mystiko_

A

Arikaix

Ziyaretçi
şu an için builder ihtiyacı yok ilerde olabilir.

RealMardin47

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben kendi serverimi kurdum ama kendimi nasıl ADMİN yapıcam bilmiyorum lütfen yardımcı olun.Nitrado.net ten aldım serveri

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bir SurvivaL Sunucusunda /warp arsa Gibi bir şey Olmaması Lazım Bunun Yerine Orman Yerleşimi Ve Altın Kürek Claim Olayı GerekLi Bence

A

Arikaix

Ziyaretçi
warp yok zaten ama arsa alanları var isteyen için, istiyen sehire yerleşiyor istiyen ormana.claim atiliyor zatende altin kürekle diil daha basit bi komutla

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
warp yok zaten ama arsa alanları var isteyen için, istiyen sehire yerleşiyor istiyen ormana.claim atiliyor zatende altin kürekle diil daha basit bi komutla
Arsa Olan Yerde Neden Ormana YerleşşinLerki SAdece Ormanda Tarım - Çiftlik Kurarlar Öyle Yapacağına Spawn Yanında 10 Kadar Boş Arsa Yapıp Onları Pazar Alanı Yapmalıydın Daha Mantıklı Olurdu

A

Arikaix

Ziyaretçi
Ormanda arazi almak bedava, orda alip maden malzeme falan cıkarıp markete satıp para birikince sehirde ki büyük arsa yi alıp medeniyete kavuşuyolar :)

henüz sehirde arsa alabilen olmadı, zor server cünkü ama birikdi paralari bakıyorum.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Heyy büyük yatırımlarım vaar evimin altında ilk ben alcam :) -[Rehber]MajjoorTR

Gökhan Üzüm

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
BU PREMİUMMU BENDE SİZİNLE OYNAMAK İSTİYORUM ?[DOUBLEPOST=1388861345,1388861313][/DOUBLEPOST]NASİ OYNARİM ??