NordCraft Role Play -Meslekler,Katsayı,Zar Sistemi,Sıcaklık ve Daha'sı-

Hogwards

Marangoz
En iyi cevaplar
0
NordCraft Role Play

Kaliteyi 1080 p'ye getirmeyi unutmayın

Önsöz

Bir'imiz hepimiz, Hepimiz bir'imiz için, Mantığına dayanıyoruz. Farklı Sistemler Farklı yapılar Farklı Terrain ile kendimizi meydana atıyoruz.

Genel Tanıtım
Merhaba Role Play Tutkunları
Sizlere Yeni Bir Sunucu Tanıtacağım
Daha önce 1 ay açık kalıp kapanan Role Play Sunucuları Gördük
Fakat bu başka !
Farklı sistemler,Farklı Yapılar, Farklı Eşyalar her şey Farklı

IP: 85.190.131.232:25565
Açılış Tarihi: 20.04.2014
Oyuncu Kapasitesi: 42

Senaryo

NordCraft'ın Hikayesi Hattytown isimli küçük bir kasabada geçer.
Kasabanın kurucusu Hogwards'dır Hikayeye Göre Hattytown çok eskiden küçük bir köydü. Buraya idam edilmek üzere gelen Hogwards, Hattytown hapishanesinden yandaşları ile kaçar ve farklı kılıklara bürünür. Kasabanın Derebeyi Hapishaneye girer ve yerde boğazına bıçak sokulmuş gardiyanı görür ve "Hogwardssss!!!" diyerekten kükrer. Direk Hogwards'ın bulunduğu mahzene doğru koşar. Duvarda "He Has Escaped(O Kaçtı)" Yazılıdır. Şehire haber salar her taraf aranır ancak Hogwards Kaçmıştır. Aradan yaklaşık 46 gün kadar bir vakit geçer, Sur'da Nöbet tutan bir asker yere yığılır. Fark eden hiç kimse olmaz, Diğer gardiyan 1 tur attıktan sonra farkeder ve oda yere yığılır. Derebey surları denetlemeye çıkar ve yerde ölmüş 2 askeri görür. Askerlerin kalbindeki okları çıkarır okun arkasındaki tüye bir mesaj yazılmıştır."Pray to gods(Tanrılara dua et)". Derebey durumu farkeder. Gözlerinde bir şimşek çakar deliye döner. Ardından Ağaçtan bir ok fırlar ve Derebeyin Kalbine saplanır
.Hogwards Hattytown'u 20 kişilik suikast ordusu ile feth eder. O zamandan bu zamana çok fazla bir değişiklik sözkonusu olmamıştır.

Sistemler:

Role Play Crafting Sistemi:
100'ü aşkın komut ile Crafting'de sınır tanımıyoruz.

Meslek sistemi:
9 Farklı seçilebilir meslek ve 3 farklı Savaş meslegi ile farklılık yaratıyoruz.

Zar Sistemi:
/zarat komutu ile zar atarsınız. (Forumda Ayrıntılı Öğretimi var.)

Değişken Sistemi:
PvP İşlerine bulaşmadan Değişken Sistemi ile hem adaleti sağlıyoruz hemde zevki doruğa taşıyoruz.

Bitki Sistemi:
Bitki Sistemi sayesinde Sadece şifacı mesleğinin toplayabildiği özel çicekleri yiyerek ister canınızı doldurun ister susuzluğunuzu giderin.

Uyku Ve Su Sistemi:
Uyuyarak Uykusuzlugu Su İçerek Susuzlugunuzu giderin Doyasıya Eğlenin.

Role Play Chat Sistemi:
/me /do /kk /ba /b /f gibi özel chat komutlarını sağlayarak zevki doruğa taşır.

Son düzenleme:

Hogwards

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forumdan Başvuruda Bulunacaksınız Forum Adresimiz: Nordcraft.boards.net

Hogwards

Marangoz
En iyi cevaplar
0
./zarat komutunu kullanıyorsun diğer oyuncuda kullanıyor kiminkisi yüksek çıkar ise o /saldir komutunu kullanıyor

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Çok ilginç monopoly demi oynasak zarla :/

mertcan123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere başvuru yaptım halen kabul edilmedimi ?

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
./zarat komutunu kullanıyorsun diğer oyuncuda kullanıyor kiminkisi yüksek çıkar ise o /saldir komutunu kullanıyor
Umarım Serverde 13 yaşında çocuk rolü yaptığı halde benim zarım büyük geldi ben dövdüm diye dolaşan tipleri banlayacaksın

Asp01

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bence sistemler güzel, hikaye çok sade,Skype varsa verirmisin ?, soru vb. şeyler soracağım