[NoMercyMC] >2. Yıl< / Ekonomi / Topluluk / Faction / Arsa / Meslek / MiniOyun / Boss / Zindan / HG

Nomercy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

<> NoMercy Minecraft <>
Burada Acıma Yok!

Her şeyin bir arada bulunduğu dost canlısı ve entegre
bir toplulukta minecraft oynamaya ne dersiniz?

IP: mc.nomercymc.com

Sürüm: 1.7 - 1.8
Kuruluş: 01/01/2013

Sunucudan Kareler

Son düzenleme:

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
En kısa zamanda sunucudan resim yüklemeniz gerekli.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
moderatör bizde olsa s8u an jaldırmıstınn.

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu özelliklerinize karşın tanıtım/reklam konunuz yanlış yerde
Tarafımca doğru konuma, "Factions Sunucular" bölümüne taşınmıştır.
Bu tür küçük hususlar, forum düzeninde çok büyük rol oynar
Lütfen bir daha ki sefere daha dikkatli olun.

Nomercy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu özelliklerinize karşın tanıtım/reklam konunuz yanlış yerde
Tarafımca doğru konuma, "Factions Sunucular" bölümüne taşınmıştır.
Bu tür küçük hususlar, forum düzeninde çok büyük rol oynar
Lütfen bir daha ki sefere daha dikkatli olun.
Forum düzeninin ne kadar zor sağlandığının farkındayım. Bu açıdan konumu açarken doğru başlığı kullanmaya özen gösterdim. Ancak sizin de farketmiş olabileceğiniz gibi NoMercyMC sadece bir Factions sunucusu değil. Aynı zamanda Survival, Hardcore ve HG sunucusu. Hepsi bir arada gibi bir konu başlığı bulamadığımdan Survival altında açmayı tercih ettim. Ancak siz Faction başlığını uygun gördüyseniz, ne ala.

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben bu serverde oynadm hiçbir şekilde adalet yok lag kaynıyor hunger games oynanılmıyor :p lütfen server seçiminizi düzgün yapın adam akıllı eğlence istiyorsanız .

Nomercy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu kapastie artirin gelemiyoz...
Kapasiteyi maalesef arttiramiyoruz. Butce yeterli degil. Birkac kez denerseniz katilabilirsiniz sunucuya, cikan giren cok oluyor. Olmadi VIP almanizi onerecegim.

ben bu serverde oynadm hiçbir şekilde adalet yok lag kaynıyor hunger games oynanılmıyor :p lütfen server seçiminizi düzgün yapın adam akıllı eğlence istiyorsanız .
Yorumunuz hangi kanitlar uzerine kurulu acaba? Adelet olmadigini soyluyorsunuz, sunucuda 7 civarinda yetkili var ve hepsi tecrubeli saygideger insanlar. Diyalim ki bir haksizliga ugradiniz destek sistemini kullanip Talep acmayi denediniz mi? Sorununuzdan bizi haberder etmezseniz nasil yardimci olalim?
Lag 25-29Ocak arasinda yasanmistir ve sebebi sunucu hatasi degil, kiskanc bir saygisizin sunucuya connect/disconnect saldirisi duzenlemesidir. Bu saldiri turune karsi bir korumamiz yoktu ancak yine butcemizden kisarak korumayi implemente ettik. Hardware firewall aldik.
HungerGames oynamak veya oynamamak oyuncularin karari. Herhafta birkac kez duzenli HG ve baska MiniOyun eventleri yapiliyor, sitemizden gorebilceginiz uzere. Bunlar haricinde kendiniz de BAGIR'dan arkadaslarinizi cagirarak HG oynayabiliyorsunuz. Bu mesele de bir sunucu hatasi degildir.

Dedigim gibi biz burda 14aydir canimiz disimizde calisiyor ortaya bir emek koyuyoruz, daha sonra bu emegi ayakta tutmak icin hergun saatlerce ugrasiyoruz ve siz daha meselenin gercek yuzunu bilmeden bencilce boyle bir yorum yapiyorsunuz. Belki kullanicilar ne dusundugunu bize bildirse, sorunlari icin destek talebi acsa ve butcemizin kisitli oldugunu anlamaya calissa (ki bunun buyuk cogunlugu saldiri korumaya gidiyor) bir topluluk olarak daha da ileriye gidebiliriz.

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kapasiteyi maalesef arttiramiyoruz. Butce yeterli degil. Birkac kez denerseniz katilabilirsiniz sunucuya, cikan giren cok oluyor. Olmadi VIP almanizi onerecegim.

Yorumunuz hangi kanitlar uzerine kurulu acaba? Adelet olmadigini soyluyorsunuz, sunucuda 7 civarinda yetkili var ve hepsi tecrubeli saygideger insanlar. Diyalim ki bir haksizliga ugradiniz destek sistemini kullanip Talep acmayi denediniz mi? Sorununuzdan bizi haberder etmezseniz nasil yardimci olalim?
Lag 25-29Ocak arasinda yasanmistir ve sebebi sunucu hatasi degil, kiskanc bir saygisizin sunucuya connect/disconnect saldirisi duzenlemesidir. Bu saldiri turune karsi bir korumamiz yoktu ancak yine butcemizden kisarak korumayi implemente ettik. Hardware firewall aldik.
HungerGames oynamak veya oynamamak oyuncularin karari. Herhafta birkac kez duzenli HG ve baska MiniOyun eventleri yapiliyor, sitemizden gorebilceginiz uzere. Bunlar haricinde kendiniz de BAGIR'dan arkadaslarinizi cagirarak HG oynayabiliyorsunuz. Bu mesele de bir sunucu hatasi degildir.

Dedigim gibi biz burda 14aydir canimiz disimizde calisiyor ortaya bir emek koyuyoruz, daha sonra bu emegi ayakta tutmak icin hergun saatlerce ugrasiyoruz ve siz daha meselenin gercek yuzunu bilmeden bencilce boyle bir yorum yapiyorsunuz. Belki kullanicilar ne dusundugunu bize bildirse, sorunlari icin destek talebi acsa ve butcemizin kisitli oldugunu anlamaya calissa (ki bunun buyuk cogunlugu saldiri korumaya gidiyor) bir topluluk olarak daha da ileriye gidebiliriz.
biliyormusun benim o serverde 5t param gitti ? admin sıfırladı ben onlara inat yeniden başladım kastım kastım kastım sonra ne oldu ? lag lag yüzünden adam geldi p15 set le kesti adalet was here ?[DOUBLEPOST=1391347298,1391347219][/DOUBLEPOST]bu arada tüm çoğu yetkiliye danıştım asistanlara modlara zeki bilgine rehberlere siteden şikayet gönderdim ama hale cevabımı alamadım !