NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cracklilerde girebilir servere Eğer outdated server hatası alıyorsanız minecraft sürümünüz ve server sürümü uyuşmuyordur. Bu yüzden girememiş olabilirsiniz.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
b3la kardeşim lütfen en kısa zamanda minezi düzeltin düzeltemezseniz aklımda fikir var söyliyim içimde kalmasın :D
hani minez servere girdiğimizde ender sandığı oluyor ya onları /canlan yazdığmızda gitttiğimiz noktalara yapın

ayrıca çok büyük bir hata daa var ben bi kere /canlan 42 mi ne bir yerde başlamıştım bir yere gidemiyordum sınır vardı camla ayırmışsınız çok kötü bir şey :((
ölmek zorunda kaldım :([DOUBLEPOST=1384106488,1384017195][/DOUBLEPOST]bela kardeşim ya bak senin serverin için ben doku paketi bile yaptım valla linki var ama v1.02 bazı hatalar vardı die hatırlıyorum onuda düzeltirim sorun deil sen yeterki minezi aç kardeşim ben senin serverin için doku paketi yaptım :D çokda güzel oldu vala :D bulamadığım silahları yapamadım bi o kadar :D[DOUBLEPOST=1384343714][/DOUBLEPOST]b3la kardeşim lütfen en kısa zamanda düzelt şu bugu :( :notch:

yakup356123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveriniz MÜTHİŞ ama sadece minez kısmı diğer kısımlar biraz amatör.Bakın abartısız söylüyorum Premium'um Shotbow Network ü de gezdim, diğer minez leride.Sizin serveriniz dünyanın en iyi MİNEZ serveri çok ciddiyim fakat bazı buglar var zombiler aşırı olması vede 'Yeniden Doğ' sorunu.Yinede gerçekten başarılı bir minez tebrik ediyorum.Eğer Serveri Biraz daha minez ağırlıklı yaparsanız tanıtımını yapar 50'den aşağı inmeyeceğinden şüpheniz olmasın! Ayrıca bir şey daha lütfen /canlan [canlanma noktası] kodunu viplere vermeyin arkadaşlarımızla aynı noktada başlayabiliyoruz buda gayet güzel.şu an kapal MineZ iniz ama umarım açılır gerçekten çok başarılı.[DOUBLEPOST=1385295966,1385295905][/DOUBLEPOST]kod_adı doku paketinin link isterim :)

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herşeyin farkındayız serveri kısa bir zaman sonra bakıma alıp yenilemeyi düşünüyoruz. Minez, SG, FACTION, SKYBLOCK, CREATIVE, VE OYUNLAR BOLUMUYLE DE TEKRAR AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.

abdullah2929

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama minez açık deil bide server e admin girsin arada bir bide oyun isteklelime baktınız nickim: abdullah2929

Krebron

Arminas Prime
En iyi cevaplar
0
Beyler bu serverin üstünde bende dahil olmak üzere birsürü arkadaşım aylarca uğraştık ve sonunda çok güzel bir server ortaya çıktı tek mesaj ile kimse bu serveri çökertemez ve sizi oynayın diye zorlayan yok yani iyi eğlenceler :D

yakup356123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abicim günlerdir bekliyorum ne zaman açılcak minezzz vede minez'e puan sistemi ekleseniz yani oynadıkça gelişebilelim böyle bi önceki yaşamımız boşa gitmesin daha çok sarar,zevk verir oyun.

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an kapalı mı server :)

FGMlhysrszn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Nitrado'nun Kendi Serveridir Hiç Lag Yok Çok Güzel Bir Server Çok İyi Map Ve Plugin Paketi Var Tebrik Ederim Nitrado'nun Serverleri De tabii ki Ayrı Güzel Ve Kaliteli Oluyor.