NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

Alejale

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi inş server 1.5.2 içindir :|[DOUBLEPOST=1379766785,1379766731][/DOUBLEPOST]server 1.6.4 veya 1.5.2 içinse gelirim servera[DOUBLEPOST=1379766963][/DOUBLEPOST]abi outdated client diyo server neden?

Alejale

Marangoz
En iyi cevaplar
0
owww :([DOUBLEPOST=1379768428,1379768395][/DOUBLEPOST]1.6.4 olsa gerek :(

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eğer crackli kullanıyorsan edit profileden 1.6.2 yapabilirsin.

Rhyn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1-Minezde sorun var chestlerin hepsi bombos -20 dan fazla chest açtim hepsi bos

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bazı chestlerin ayarları yapılmadı boş görülen chestlerin ayarları yapılıyor, size rast gelmemiş olabilir dolu olan.

Rhyn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben 2-3 kisiyle karsilastim hic zirhi deri setten farki olani görmedim? + büyük bir kale gibi yer var orasi chestle kayniyor ama bombos?

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Neden hiç biri zırhlı değil sence serverimiz daha yeni açıldı ve minezda çok zombi var ve buda oyunu zor yapıyor bunun için görmemişssindir. Büyük kale gibi yerin koordinatlarını verirseniz orayıda ayarlarız.

Rhyn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
biraz gezerseniz bulursunuz + zombiler zorluda kaçmasida kolay ip vermiyim simdi reklam olur minezi vardi adamlar demir setle geziyorlardi en az

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yanlız o serverin kaç gündür açık olduğuna bakınız lütfen nese tartışmaya girmeye gerek yok biz haksısız neden o chestleri ayarlamıyoruz dimi yani burda biz suçluyuz bu yüzden minez da sürekli dolaşıp chestleri ayarlıyacağız merak etmeyin. Biz onları ayarlarken isterseniz diğer modları oynamaya yada hala mineza devam edebilirsiniz.

Rhyn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
size suclamiyorum tmm o sv uzun süredir acik ama bir bakin ilgilenin yavas yavasda olsa chestleri ayarlayin?

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tabikide ayarlarız önemli olan siz oyuncularımızın mutlu olması :)