Nitrado problem

SilverLight

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi nitradoda bir sorunum var. Arkadaşa paneli verdim, bilmeden kurcalamış etmiş, ne yaptığını hatırlamıyor. Paneldeki dosyalara falan dokunmamış da panelde birşeylerin içine etmiş. Sunucu hiçbir türlü açılmıyor, başlatıldı diyor giremiyoruz. Cpu-ram kullanımları da yazmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim, nitrado panelin içine etmiş onu fark ettim de demeden geçmeyeyim, teşekkürler.:tehdit::tehdit:

SilverLight

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya beyler çocuk builder de panelden falan bir şey anlamıyor verdim onun arkadaşı da yardım edecek falan diye de ben oyunu sileyim tekrar atayım en iyisi, teşekkürler:red2:

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya beyler çocuk builder de panelden falan bir şey anlamıyor verdim onun arkadaşı da yardım edecek falan diye de ben oyunu sileyim tekrar atayım en iyisi, teşekkürler:red2:
sen sen ol böyle bilgisizlere asla ama asla verme panel sende kalsın kim seyede böyle verip hatta yapma derim

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer içindeki sunucu verileri önemliyse, panel içerisinde yedek sistemi olması lazım. Nitrado benim bildiğim kadarıyla her gün yedek alıyor. Sana en uygun gelenini kur. Problem çözülür. Bu arada mimar (builder) adamın panelde ne işi var?
Tanımadığınız kişilere panel, şifre ve benzeri gibi bilgiler/içerikler paylaşmayınız.

SilverLight

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer içindeki sunucu verileri önemliyse, panel içerisinde yedek sistemi olması lazım. Nitrado benim bildiğim kadarıyla her gün yedek alıyor. Sana en uygun gelenini kur. Problem çözülür. Bu arada mimar (builder) adamın panelde ne işi var?
Tanımadığınız kişilere panel, şifre ve benzeri gibi bilgiler/içerikler paylaşmayınız.
Arkadaşı pluginlere ayar çekecekti falan karışık işte :(
Builder ama admin olacak arkadaş:alkış: