Ninjamısın değilmisin ?

FX7W4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merahba arkadaşlar yeni bir map yaptım öncelikle yeniyim map içinde ve bir gram redstone anlamiyorum anlayabildiğim kadariyla yaptim
ilk mapim oldugu için ona göre değerlendirmenizi bekliyorum arkadaşlar tabii ki eleştireyede açiğim fakat ona göre değerlendirseniz sevinirim
1.8.1 oynayin !!!!

maptan resim

Ufak bir map can sıkıntısı için yaptim fakat ilk mapim oldugu için bazi hatalarim olabilir ama siz söyliceksinizki bende hatami düzeltebilirim
vurustotal
https://www.virustotal.com/tr/file/...fa7e78bea1f845d732852ab7/analysis/1418497473/

downlud
http://www.mediafire.com/download/4523stwu6wz278t/ninjalar(2).rar
RAR SİFRESİ
minecraftturk​

Son düzenleme:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 resim ve virustotal

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel yapmışsın ama bence resource pack olmadan daha güzel gözükürdü

FX7W4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pardon tekrar indirmisiniz özür dilerim herkezden çok özür dilerim tekrar indirin bu sefer doğru rar sifresi verilmiştir tekrar indirin lütfen
link günceledim

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita Tamamiyle Çöp.
-İlk odada lever yok.
-3.Test'deki dispenserler boş.
-Son test'deki çıkış yolunda olan parkurlar giriş alanı 2x olduğundan yapılmıyor ve haliyle zıplıyamıyorsun.

9 yaşındaki bir çocuğa versem daha iyisin yapar.
Ona bakarsan sen o mapten bile daha aşağıdasın. Adam ilk mapım diyor acemiyim diyor sen gelmiş adamı küçük düşürüyorsun. İnsan utanır. Ama insan olanlar.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ona bakarsan sen o mapten bile daha aşağıdasın. Adam ilk mapım diyor acemiyim diyor sen gelmiş adamı küçük düşürüyorsun. İnsan utanır. Ama insan olanlar.
O öyle alışırsın tabii son cümlesi tipik o değil ama bilemedim :|

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

İlk haritası olursa olsun. Yinede eleştiriye açık olması lazım. Biz o yollardan geçe geçe öğrendik, en kolay yol bu.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

İlk haritası olursa olsun. Yinede eleştiriye açık olması lazım. Biz o yollardan geçe geçe öğrendik, en kolay yol bu.
Ben mapı yapan arkadaşa söylemedim zaten, eleştiriye kapalı olduğundan da bahsetmedim. ZindevTR adlı arkadaşın bu kadar sert yorum yapmasına takıldım hepsi bu.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İşte bu yüzden kaybetmeye mahkumsunuz.
Sırf "ilk" olduğu için acemice ve tabiri düzgünse "dandik" olmak zorunda değil mi ?
Kimseyi küçük düşürdüğüm felan yok,ne yaptıysa onun cevabını alır.Sen sadece bunun mantığını anlayamadığından çocuksu davranıyorsun.

Ne diyelim harita düzgün çalışmıyorsa "olmuş harikasın" mı diyelim ?
Tamam harita düzgün olur,oynanılabilir olur ama dandik olur gene iyi yapmışsın deriz ama ne oynanılıyor nede düzgün bir şey var.

Kısacası gereksiz konuşma oynadıysan ve beğendiysen "beğendim" yaz beğenmediysen eleştirini yap.
Haklısın ama bu biraz fazla kaçmış ne diyeyim <-< :
9 yaşındaki bir çocuğa versem daha iyisin yapar.

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
"İlk haritam olduğu için hatalar olabilir, bu işte yeniyim" bahanesiyle rezil ötesi haritalar yapıyorsunuz ya bazen Notch neden Türk'lere Minecraft'ı oynamalarına izin verdi diye dini değerlerine sövmek istiyorum.

FX7W4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.leaver
http://i.hizliresim.com/N956GQ.png
2.dispenserler
http://i.hizliresim.com/n5AV95.png

2x2 oldugundan atlayamiyorsun heycan yapmiş olabilirim düşünememiş olabilirim ama sırf bu yüzden yalan atmaya ne hakkin var
3günlük dünyada kırıcı olmanin ne anlami varkı olmamış diyip bırakırsın yorumunu veya hatamı söylersin buda menun eder beni
9 yaşindaki cocukta yapabilir demen üzdü sadece ne güzel hatalarimi yazmişin sonuna neden kırıcı bir şey dedinki arkadaşim