Nerede O Eski Oyuncular ? | Çıldırmış Tartışma Konusu :S

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Türk Oyuncular Neden Bu Hale Geldi ?

Neden Artık Kimse Emeği Umursamıyor ?

Bu Konudaki Fikirlerinizi Sunabilirsiniz.

Admine Rica: Bu Konuda ki Nefret İçeren Yorumları Görmezden Gelin :D

Son düzenleme:

EminG

En iyi cevaplar
0
Tamam!

Bahsetmişsin işte, en son sunucuna bakmıştım, klasik factionlardan farkı yoktu.

Reklam yeri burası değil bu arada.
Oyuncu Sayılarını Verdim Fakat EN İyi Sunucu Olma Sebebimiz Oyuncu Sayımız Değildi
Öncelikle Adamlık Edip Oyun Parası İle Vip Yaptık !

EminG

En iyi cevaplar
0
Benim sunucularımda VIP yok ona bakarsan, sadece VIP ile o işler olmuyor.
Aman Boşver Konuyu İşten Çıkarıyorsunuz Sunucusu Olan Gelmesin Daha İyi Tek Dertleri Bu Konuyu Kötülemek

BUNDAN BÖYLE BALTALAMA AMAÇLI YAZILARA CEVAP VERMEYECEĞİM
BALTALAMA AMAÇLI YORUMLAR FORUMDA YASAKLI

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yada minecraft protokollerinden oyuncunun dilini java ile direk alabilirsin.(Oyunu kullandığı dili 'EN_en' yada 'TR_tr' şeklinde alabiliyoruz)
Ama sunucu açarsam sadece yabancılar için açarım,Türk yüzü görmek istemiyorum.
Forumdaki durumunla (var ya hani şu profile yazılan) şu yazdıkların gram örtüşmüyor

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Yada minecraft protokollerinden oyuncunun dilini java ile direk alabilirsin.(Oyunu kullandığı dili 'EN_en' yada 'TR_tr' şeklinde alabiliyoruz)
Ama sunucu açarsam sadece yabancılar için açarım,Türk yüzü görmek istemiyorum.
1. si protokollerden dil almak saçma olur çünkü çoğu kişi minecraftı ingilizce oynuyor
2. si ise (aşırı milliyetçi olmayan hatta hümanist biri olarak söylüyorum bunu) "Türk yüzü görmek istemiyorum". cümlesi beni resmen yıktı. Evet türkler diğer milletlere oranla minecraftta daha fazla hile kullanma oranına sahip. Ama bunun senin bu cümleyi söylemeni gerektirmez. Ne yani ben hile kullanmayacağım halde ,sırf türk olduğum için sunucuna giremiyecekmiyim ???

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm 84/84.

"Kendini SonOyuncu Sanıyor :lol:"

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Tek sorun hile mi sanıyorsun sen dostum ?
Duyarsızsınız,Emeğe saygınız yok,Ağzınız bozuk,tavırlarınız çocuksu,tembelsiiniz kıçınızı kaldırıp iki satırı okumadan hemen milletin eteğine yapışıp yardım dileniyorsunuz,insan kullanmayı seviyorsunuz,cahilsiniz(keşke ölseniz(!)),cimrisiniz,bir konu hakkında hiçbir halt bilmeyip direk parayla her şeyi kazanabileceğinizi,alabileceğinizi sanıyorsunuz.
80 liradan 12 lira kazanan biriyim ben.Yabancı bir sunucu açıp 80 Dolardan 200 lira almak bence daha mantıklı,en azından yazdığım kaç bin satır kodun emeğini hak etmiş olurum.

Ve bu arada evet sırf Türk olduğu için banlayabilirim birini.
Çünkü herkes Türk olabilir fakat kan'ı asil yapan insandır.
Evet bu cümlelerden türk olmadığını anlamak güç değil sanırsam. Neyse hayatta herzaman senin gibi ırkçı insanlar olacakdır. Geri kalanların tek yapması gereken ayağına bakmamasıdır. Neyse sunucu atacağın zaman mesaj at Fransa'ya gidip ırkımı değiştireyim çünkü bilirsin senin sunucun olmadan yaşayamam.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1. si protokollerden dil almak saçma olur çünkü çoğu kişi minecraftı ingilizce oynuyor
2. si ise (aşırı milliyetçi olmayan hatta hümanist biri olarak söylüyorum bunu) "Türk yüzü görmek istemiyorum". cümlesi beni resmen yıktı. Evet türkler diğer milletlere oranla minecraftta daha fazla hile kullanma oranına sahip. Ama bunun senin bu cümleyi söylemeni gerektirmez. Ne yani ben hile kullanmayacağım halde ,sırf türk olduğum için sunucuna giremiyecekmiyim ???
*Ben de biraz o kafadanım*
Yabancılar için açarım, Türkler girse bile yüzlerine bakmam demek istemiş. Üstteki yazılarda öyle bir anlam çıkartılıyor en azından.
Hile kullanma oranı? Minecraft? RLY? Türkiye'nin yarısı çürük. Nasıl bir Jeopolitik konumdaysak her şey başımıza patlıyor, zaten vatandaşların durumu, davranışları, üslubu, Türk siyaseti gibi konulara girmeye gerek bile yok.
Eskiden en azından "Üniversite oku adam ol" derlerdi, şimdi eğitim seviyesine bakmadan millet kendiliğinden kekolaşıyor.
Ve evet, Türk olmaktan hoşlanmıyorum.
Evet bu cümlelerden türk olmadığını anlamak güç değil sanırsam. Neyse hayatta herzaman senin gibi ırkçı insanlar olacakdır. Geri kalanların tek yapması gereken ayağına bakmamasıdır. Neyse sunucu atacağın zaman mesaj at Fransa'ya gidip ırkımı değiştireyim çünkü bilirsin senin sunucun olmadan yaşayamam.
Irkçilıkla alakası yok, insanın yaşantısı ile ilgili. Tecrübenin bu olaya katkısı var.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
*Ben de biraz o kafadanım*
Yabancılar için açarım, Türkler girse bile yüzlerine bakmam demek istemiş. Üstteki yazılarda öyle bir anlam çıkartılıyor en azından.
Hile kullanma oranı? Minecraft? RLY? Türkiye'nin yarısı çürük. Nasıl bir Jeopolitik konumdaysak her şey başımıza patlıyor, zaten vatandaşların durumu, davranışları, üslubu, Türk siyaseti gibi konulara girmeye gerek bile yok.
Eskiden en azından "Üniversite oku adam ol" derlerdi, şimdi eğitim seviyesine bakmadan millet kendiliğinden kekolaşıyor.
Ve evet, Türk olmaktan hoşlanmıyorum.
Neyden hoşlanıp hoşlanmayacağın sana kalmış ben sadece türk yüzü görmek istemiyorum cümlesine takıldım. Yani o cümle yerine "Türkiyede hile kullanımı yüksek olduğundan serverimi yabancı olarak açacağım" gibi bi şey olsaydı muhalefet etmek yerine takdir ederdim.