Navajo Hopi - Vahşi Batı / MMORPG Yapım Aşamasında

Sizce Server Tutarmı

• Kullanılan toplam oy
    35

ByExTReM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

1814 yilinda , Texas bölgesinde Amerikanlar Kizilderililere karsi bir savas baslattilar . Kizilderililer ABD cephanesinden birkaç yüz tüfek ve büyük miktarda patlayici kaçirirlar . Amerikanlar bu durumu farkedince hiç zaman kaybetmeden silahlarini geri almak yola koyulurlar, ancak Kizilderililer bunlara bir tuzak kurup hepsini katlederler. ABD Cumhurbaskani bu durumu ögrenince , tüm devlet Kizilderililere savas açar ! Tarafini seç ve sende halkin için savas !

Adim John , 25 yasindayim , 1789'da Texas'in New Plymouth kentinde dogdum. Annem ve Babam Brintanya kökenli , onlar Ingilterede dogdular. Annem ölümcül bir hastaliktan öldü ve babam geçen sene felç geçirdi. Ben Amerikan Ordusunda askerim , rütbem onbasi. Kizilderililer Texas bölgesini bize vermiyorlar ! Geçen ay yüzlerce silah çalip , yaklasik 250 askerimizi pusu yaparak katlettiler ! Öcümüzü geri alacagiz ! Texas bizim olacak ! Cumhurbaskanimiz bize silah yüklü bir kervan gönderecek , umarim yerliler bu silahlarida çalmazlar , bu bölgede 4 tane üssümüz var : New Plymouth , Redcity , Yellow Mount , Leedcity . Toplamda 1100 askerimiz vardi ama artik sadece 865 askerimiz kaldi , bizim üssümüzde 331 tane var. Cumhurbaskanina mektup gönderiyoruz , Tanri razi olsun silah gönderiyor ama adam yok. Adam gönder diyoruz , özür dilerim bize 10 tane çocuk yolluyo. Artik kazanmaliyiz, daha fazla askere ihtiyacimiz var ! Texas Amerika'nindir !!!

Benim adim Mahpiu Luta yani Kizil Bulut , bir Yerli direnisciyim . Beyaz adamlar bir daha ülkeme gelirlerse, onları cezalandıracagım. On senedir dört ayri üs kurdular ve sonra bizden haraç toplamak istediler . Onlar bize hirsiz dediler ama biz sadece onlarin bizden çaldiklarini geri aldik. Gerçek hirsiz beyaz adamdir. O bir haindir ! Beyaz Adam Yerlileri sevmiyor ve öldürüyor. Geçen ay onlara pusu kurduk ! Onlar bizim kellemizi istedi , bizde Beyaz Adamlarin kellelerini kaziga çaktik ! Kimse benim vatanima böylece giremez ! Bize yürekli savascilar lazim ! Beyaz Adamin tüfegi var , bizim yok ; Onlar bizden üstün sayili ve savas istiyorlar ! Ne biçim bir korkakliktir bu ! Kendileri demokrasi diyorlar ancak dediklerini uygulasalar bugün bizimle birlik kurarlardi ! Onlar bizleri kandirdilar ama bir daha asla kandiramiyacaklar ! Bize " Arkadas " veya " Kardes " dediler ama sirtimizdan vurdular ! Bu vatan benim ve atalarimindir , Beyaz Adamlar bu topraklari istiyorlarsa , ilk önce beni ezmeliler !!!

Murat Tekin
Facebook : https://www.facebook.com/Denizliliii20
Batuhan Ünal
Facebook : https://www.facebook.com/batuhan244

Son düzenleme:

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beklemedeyim açılınca oynuyacağım.

BestTekkitPlayer

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu serveri beklemeyin derim. hobbitcraft.nitrado.net diye serverleri var 3 ay önce çoğu kişinin charı sıfırlandı ve hiç birine itemlerini vermediler (son seviye itemlerim vardı) ss attım vermedi diğer admine söyledim başkasına yönelttiler ona yazıyom o başkasına söyle diyor ona yazıyom o başkasına söyle diyor en sonunda kurucuya ulaştım oda ilgilenmiyor böyle server beklenir mi ?

VebaCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu serveri beklemeyin derim. hobbitcraft.nitrado.net diye serverleri var 3 ay önce çoğu kişinin charı sıfırlandı ve hiç birine itemlerini vermediler (son seviye itemlerim vardı) ss attım vermedi diğer admine söyledim başkasına yönelttiler ona yazıyom o başkasına söyle diyor ona yazıyom o başkasına söyle diyor en sonunda kurucuya ulaştım oda ilgilenmiyor böyle server beklenir mi ?
Lütfen insanlara yalan yanlış bilgi verme bende uzun bir süre oynadım. Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sadece sınav dönemlerinde ilgilenemiyorlar (oda en fazla 1-2 hafta sürüyor). Ben hobbit craft dan da çok memnunum şahsen. :)

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lütfen insanlara yalan yanlış bilgi verme bende uzun bir süre oynadım. Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sadece sınav dönemlerinde ilgilenemiyorlar (oda en fazla 1-2 hafta sürüyor). Ben hobbit craft dan da çok memnunum şahsen. :)
Aynı görüşteyim

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builde yardım edebilirmiyim? server açılınca tag olsun falan diye değil servere bi katkım olsun istiyorum.

AGLET3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tahmini olarak server ne kadar süre sonra açılır

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hikayelerinde anlatım bozuklukları var. Mesela Amerikan John ağzından konuşurken "öcümüzü geri alacağız" demişsin. Fakat öc alınan ya da verilen somut bir nesne değildir. Sanki öcünü başkasına vermiş de geri almak istiyormuş gibi olmuş. Topic'i gözden geçirmeni ve hikaye üzerinde küçük oynamalar yapmanı tavsiye ederim. Hiç olmazsa yazım yanlışların yok olsun ^^