[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kusursuz bir sunucu.Sunucu RP severlere,fantastik roller ve "Gerçek" RP sunuyor

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DIKKAT KAMU SPOTU]
MythCraft denen illete 2 yıl önce başladım. Alışkanlık yaptı, bırakamadım. Sosyal hayatım, eşim, çocuklarım ve ailemi kaybettim. Sırf MythCraft oynamak için yemeklerden mahrum kaldım, ülser oldum. Siz siz olun bu illete asla bulaşmayın, çok pişmanım !
[KAMU SPOTU SONU]
Nereden başlayacağımı bilemiyorum ama İsterseniz MythCrat'ın ilk açıldığı zamanlardan bir kaç anımı anlatayım;
2 sene önce, tam olarak 14 yaşında iken ergenliğim doruk noktalarına ulaştığı andan itibaren MineCraft platformunda gece gündüz delice oynayabileceğim bir sunucu aramaya başlamıştım. Gezindim gezindim ve "MythCraft RolePlay" adlı gözüme ne idüğü belirsiz bir sunucu takıldı. Konunun altına "Bu nedir böyle ? Faction desen değil, Survival desen değil. Ne biçim bir sunucudur bu ?" yazarak azda olsa bilgi almak istedim. Sağ olsun o zaman @RaltaH00k adlı yetkili bana yardım etti ve biraz da olsa rolün ne demek olduğunu ve nasıl yapıldığını öğretti. Her neyse, sunucuya girdim, rolleri izledim ve çok geçmeden ortama bende katıldım. Gerek yönetici ekibi [Özellikle de @Sheczar ve @RaltaH00k ] Gerek oyuncular olsun bana çok yardım ettiler. Kısa süre sonra ortama adapte oldum ve oluşan samimi grubun içinde bende yerimi aldım.
O gün bu gündür MythCraft'ı 2 hatta 3 yıldan beri oynuyorum, Devamlı ve güncellenen bir kalite için MythCraft oynamanızı tavsiye ediyorum.

Ayrıca buradan @Sheczar 'a Üstad J.R.R Tolkien'in dünyasını canlandıran bir RolePlay sunucusu kurduğu için, @RaltaH00k a da çok samimi ve yardımsever davranışları için çok çok teşekkür ediyorum ! Sayesinde bu mükemmel evren ile tanışma fırsatım oldu.

Son düzenleme:

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 Yıldır aktif bir sunucu,gerçek rp deneyimi burda.En iyi rol yapma sunucusu olduğuna inanıyorum..

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet başarılısınız.Benimde RPG deneyimlerim olduğu için söylüyorum. Benden size tavsiye çok klasik sistemler var böyle biraz sıkıcı olabiliyor bazenleri o yüzden bir kaç sistem eklerseniz tam bir Role Play olacak.

MCBoy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel Bir RPG Server Oynanışındada eminim iyi olacaktır

Hemen Başvurmalıyım :D

OynuyomBen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben foruma başvuruyorum ancak e-mailime (outlook) aktivasyon gelmiyor neden??

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben foruma başvuruyorum ancak e-mailime (outlook) aktivasyon gelmiyor neden??
Sunucu sağlayıcımız olan ProBoards'un yetkilileri ile iletişime geçtik ve öğrendik ki ProBoards'un Microsoft Şirketi ile yaşadığı bir problem nedeniyle Microsoft tabanlı e-posta adreslerine aktivasyon kodu gelmiyor. Profilinizden "activation-resend" ile kodu tekrar isterseniz sorun çözülebilir veya varsa farklı bir e-posta kullanabilirsiniz. Sorun çözulmez ise lütfen bildirin ki alternatif bir çözüm sunalım.

RaltaH00k

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben başvurulara bakan yetkiliyim. Herhangi bir konuda sıkıntı çekiyorsanız bana buradan veya forumumuzdan ulaşabilirsiniz. Forumdaki adım Pikmen.

İyi günler dilerim.

Diamond

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm en iyi RP sunucusu olduğunu açık bir şekilde söyleyebilirim ve bu sunucunun en büyük artısı (+) haritasıdır bence çünkü Middle Earth da ne varsa bu sunucunun haritasında bulabilirsiniz ve Staff ekibinide unutmamak lazım çok fazla sunucu ile uğraşıyorlar ve oyunculara en iyi RP ortamını sunmak için ellerinden geleni yapıyorlar bence onlarda sunucu kadar takdir edilmeli ...