Msg||Craft GERİ DÖNDÜ Survival/faction ve Değişen Kadrosuyla Sizlerle

xmenwolwer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
IP 217.198.134.241:25565

Sürüm : 1.6.4

Serverimiz yeni açılmıştır . hileler engellenmiştir . bot saldırıları engellenmiştir server surv factiondur market vardır orman vardır

Kurallar
- Küfür etmek yasaktır.
- VIP'lerden sürekli eşya istemek yasaktır.
- Adminlerden eşya istemek yasaktır.

özellikler
/kit yemek kullanarak aclik ihtiyacinizi karsilayabilirsiniz. Ayrica spawndan pazar kiralayip para kazanabilirsiniz. Dahası oyunda gel ve sende gör.
Oyunumuzda şunları yapabilirsiniz :
- Pazar kiralayabilirsiniz.
- Takas sistemi mevcuttur.
- açık arttırma sistemi vardır
- canavar öldürdüğünde para gelecektir
- kendi evcil hayvanınız olacaktır
- Kürek ile claim atabilirsiniz
- Kendi marketinizi kurabilirsiniz.
- Spawn dışında ev yapıp yaşayabilirsiniz.
- görevler ile para kazanabilirsin

Son düzenleme:

Reliableboy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hacı swmi çöktü lan :S[DOUBLEPOST=1391691040,1391632630][/DOUBLEPOST]Millet servere sakın girmeyin serverinb kurucusu sahtekarın tekidir adminler oyuncuları kesip itemlerini almaktadır
Ben mimardım ve herşeyi neredeyse ben yaptım ve bnei kullanıp attılar bunların swsine asla girmeyn sahtekarın onde gideni bu p.çler

xmenwolwer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hacı swmi çöktü lan :S[DOUBLEPOST=1391691040,1391632630][/DOUBLEPOST]Millet servere sakın girmeyin serverinb kurucusu sahtekarın tekidir adminler oyuncuları kesip itemlerini almaktadır
Ben mimardım ve herşeyi neredeyse ben yaptım ve bnei kullanıp attılar bunların swsine asla girmeyn sahtekarın onde gideni bu p.çler

buckzor seni niye banladığımızı sen biliyorsun sen serverde herkeze küfür et bizde banlamayak başka ne istersin .