Morend Craft RP 1.0

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba , sizde eski tarz ilk rol sunucuları gibi bir rol deneyimi yaşamak istiyorsanız lütfen sunucumuza başvurunuz.

Sunucumuzda aktif olarak hafta sonları başka ip hafta içleri başka ip'lerde yayınlanacaktır meraak etmeyin alışacaksınız..

Sunucumuzun ilk 10.cu gününden sonra 1 kontun olması ve 1 kasabanın daha kurulması yönünde oyuncularımızdan kura çekilecektir.

Hikayeyle ve script'lerle uğraşmadık aktif olarak yeni çıkacak olan sunucular için ısınmak istiyorsanız sunucumuzu tercih edebilirsiniz.

İleride eğer gelişirsek sunucuyu 7/24 gibi özelliklerle sizlere paylaşacağız , hikayeye geçiş yapalım.
Küçük bir kasaba kuruldu.. Nordia ulusunun içerisindeydi ve garip olan şey ise Nordia bölgesinde kimse yoktur tabii bu yeni kurulan kasaba hariç..
Çok Barizdi... kasabanın 2 gün sürmeden kaos'a gireceğini herkes biliyordu uzun zaman geçti Kont Aiden İtalya Milano şehrinden Rusya - Nordia bölgesine adım atmıştır

Kont Aiden böyle şeylerin olacağını bilmiyordu kaos geçirmiş küçük kasaba kötü küçük fakir bir köy haline gelmiştir köy'ü geliştirmeyi isteyen Kont Aiden

Yeni Muhafızlar ve Yeni işçiler atamıştır ardından Köy'ün Lord'u olarak yaşamına devam etme girişiminde bulunmuştur.

Normal sıradan bir dünya Büyülü bir hale gelmişti , Kont Aiden ne yapacağını bilmiyordu...

Böyle üzerinde uğraşılmamış kısa bir hikayemiz var maalesef yeni gelecek sunuculara ısınmak için açıldı sunucumuz

Başvuruları Pm/Om yolu ile bana gönderiniz.

IC Bilgiler:

Ad:

Soy ad:

Karakterinizin nick'i:

Karakteriniz'in hikayesi:

Karakterinizin Hobileri:

Karakterinizin Fobileri:

Karakterinizin Fiziksel Özellikleri:

OOC Bilgiler:

Ad:

Soy Ad:

Ulaşım adresi:

MG nedir:
Refusing RP nedir:
Bunny RP nedir:
Corruption nedir:
Hiç duymadığınız Sınav'daki Kavramlar nedir:

Duyuru 1/3:Arkadaşlar 8 başvuruda o gün en erken saatte oyun açılacaktır.
Duyuru 2/3:Rolde etkinlikler olacak o gün duyuruda adı geçecek etkinlikler.
Duyuru 3/3:Kurallar normal roleplay kurallarıdır daha fazla kural eklenecek.

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Düzeni Çok Kötü Biraz Özen Verebilirmisiniz.

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
PM ile gönderildi...

Son düzenleme:

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurunuz kabul edilmedi lütfen doğru düzgün okuyun şu şeyi:

Başvuruları Pm/Om yolu ile bana gönderiniz. Anlamayan varsa açıklıyorum ; Özelden pm yolu ile başvuruları gönderin bana!

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim amacım oyuncu çekmek değil hatta oyuncular benim umurumda bile değil benim tek istediğim şey bazı role hevesli istekli oyuncuların yeni gelecek sunuculara ısınması...

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonra eren demiş aman tanrım ne kadarda pröfesyonel ve üzerinde uğraşılmış güzel bir paint server.

Sunucum üzerinden dalga geçerek prim kullanmaya çalışmayın lütfen ben bu sunucuyu yeni gelecek sunucular (tabii gelirse.)
o sunuculara ısınmak isteyen oyuncular için kurdum ve son olarak dostum benim o yazıyı photo shop ile abartılımı yapsaydım söyle bakayım bana
Bu son cevabımdı yeni gelen alakasız yorumlar'ı rapor edeceğim.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
Yanlış yere yazmışım rahatsızlık verdiğim için özür dilerim

Moderatör tarafından düzenlendi:

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
IC Bilgiler:Rol içi konuşmaya denir

Ad:Jack

Soy ad:Wilson

Karakterinizin nick'i:andersonmad

Karakteriniz'in hikayesi:Jack Wilson küçükken hep babasına yardım ederdi babası birer muhafızdı.Babasının işi olduğu zaman hep yanına gider ona yardım ederdi su filam getirirdi.Bir gün yaşadığı krallığa savaş açılır ve babası eve gelip savaşa gideceğini söyler.Jack Wilson babasının söylediklerinden sonra ürperir ve savaş bitince babasının şehit düştüğünü öğrenir.Savaşı kaybettikleri için kaleden kaçmak zorunda kalırlar aradan 7-8 yıl geçer ve Jack Wilson 22 yaşında bir delikanlı olur ve babasını gururlandırmak için krallığın en büyük savaşçılardan biri olacağına yemin eder

Karakterinizin Hobileri:Kılıç kullanmayı sever.Akşamları içki içip kafa bulmayı sever ve arkadaşlarıyla beraber takılır

Karakterinizin Fobileri:Birinin ona ihanet edeceğinden çok korkar ve azda olsa karanlıktan korkar

Karakterinizin Fiziksel Özellikleri:Kaslı.1.70 boyunda.Kahverengi saçlı.Mavi gözlü.Orta kilolu güçlü biri

OOC Bilgiler:Rol dışı konuşmaktır

Ad:Yiğit

Soy Ad:Korkmaz

Ulaşım adresi:Skype YİĞİTCAN KORKMAZ

PG nedir:
MG nedir:
Refusing RP nedir:Rolden kaçmak
Bunny RP nedir:Tavşan gibi zıplamak
Corruption nedir:
Hiç duymadığınız Sınav'daki Kavramlar nedir:Mg pg corruption

özeldende başvurumu yolladım

Arkadaşlar adam diyor başvuruyu özel mesaj yolu ile atın diye lütfen özel mesajdan @@Mount44 'de atın başvurunuzu...

Yorumunuzu silmezseniz yeni gelecek başvurularınız kabul edilmeyecektir.

Buraya atılan başvuruları silin , aksi taktirde yeni atılan başvurularınız kabul edilmeyecektir

başvurularınızı özelden atmazsanız başka low rp'ler bu başvurulara bakarak sunucuya gelir sonrada sizin şikayet etmenizi önleyemem.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
burdaki pg mg Corruption ne olduğu internette yazmıyor o zaman nası öğrenicem 3-4 saat aramaklamı uğraşıyım ?