Modsuz-Pluginsiz Skor Listesi ve Market Yapımı / Command Block Bilgisi

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Skor Listesi ve Modsuz Market Yapımı
Pluginsiz ve Modsuz ölüm, canavar öldürme, oyuncu öldürme veya para skorları ve modsuz/pluginsiz market yapımı , takımlar aşağıdaki videolarda. Adventure mapınızı veya tamamen survival sunucunuzu / RPG sunucunuzu bunlarla geliştirebilirsiniz.
Bütün videoları izleyin yoksa anlamazsınız.

Videolar BF Chicken Gamers'e aittir. Değerli olduğu için sizinle paylaşmak istedim.
İşinize yaradıysa videoları ve bu konuyu beğenmeyi unutmayın :D

Son düzenleme:

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
bunu ben zaten biliyorum :D
resmi koy altına /give isim itemno :D

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok iyi ya command block larla ilgili buldum sonunda marketi böyle yaparım da güvenli olurmu yani devre felan gerçi servere bağlananlara yetki verilmediği taktirde bir şey olmaz ama bug felan veya hile olurmu olur yani engel nasıl koycaz biliyormusun ?

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
çok iyi ya command block larla ilgili buldum sonunda marketi böyle yaparım da güvenli olurmu yani devre felan gerçi servere bağlananlara yetki verilmediği taktirde bir şey olmaz ama bug felan veya hile olurmu olur yani engel nasıl koycaz biliyormusun ?
Bug hile olmaz fakat millet bilerek kendini öldürür veya arkadaşlarını sürekli keserek puan kasabilirler. En iyisi canavar öldürme puanı.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bug hile olmaz fakat millet bilerek kendini öldürür veya arkadaşlarını sürekli keserek puan kasabilirler. En iyisi canavar öldürme puanı.
/gamemode 0 @a :)[DOUBLEPOST=1386000565,1386000513][/DOUBLEPOST]ve eğer adamlar sistemi bulurlarsa yaklaşırsa bütün mapı yok etme felanda yapılabilir.
(ben yaptım kapatmayı unuttum heryer patladı)

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam anladım sistemi iyi gizlemek lazım o zaman :)