1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Mod yükleyemiyorum :(

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve _ConnorKenwa_ tarafından 5 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. _ConnorKenwa_

_ConnorKenwa_ Marangoz

arkadaşlar ben 2 yıldır minecraft oynuyorum ama hiç mod yüklemiş değilim modu winrar dosyası olarak mods klasörüne at dediler yaptım olmadı modu minecraft.jar dosyasına at dediler yaptım olmadı modloaderi minecraft.jar dosyasına at ondan sonra mods klasörüne at dediler yine olmadı yardım edin :(

2. Craftkolik43

Craftkolik43 Zombi Katili

mod klasörün varmı ?

3. _ConnorKenwa_

_ConnorKenwa_ Marangoz

.minecraft dosyasının içindekini diyorsan mods diye bir klasör var

4. Craftkolik43

Craftkolik43 Zombi Katili

bende öyle bi klasör yok :( bendede sendeki dert var .bende mod yükleyemiyorum :(

5. berkan_754

berkan_754 Taş Madencisi

Forge kurunca zaten mods diye klasör oluşuyor.internette bir sürü kurulum videosu bulabilirsin ama sen forgeyi minecraft.jar ın içine at ve meta
    İnf i sil. Zaten doğru kurmuşsan mods klasörü oluşacaktır.Modu direk olarak oraya atacaksın.bende çok zahmet çektim mod kurmak için ama artık anladım

6. berkay692009

berkay692009 Ağaç Yumruklayıcı

lanmarn böle konuşmaya hakkın yok, mod kullanmamış bilgi istio sadece META-INF yi sil diebilirsin

7. ecasxlre

ecasxlre Ağaç Yumruklayıcı

Kardeş ben skydaz üzerinden yüklüyorum hiç bir şeyle uğraşmadan yükleniyor.

8. amrasamandil

amrasamandil Zombi Katili

hazır mod paketleri var tavsiye ederim veya skydaz var oradan indirebilirsin yardıma ihtiyacın olursa çekinmeden bana söyleyebilirsin

9. _ConnorKenwa_

_ConnorKenwa_ Marangoz

öyle demeden önce bir iyi okusan yazıyı! oyun çalışıyor ama mod yüklenmiyor kötü söz kullanmanın lüzumu yok!

10. _ConnorKenwa_

_ConnorKenwa_ Marangoz

ben too much tnt ve clay soldiers modunu indirmek istiyorum

11. amrasamandil

skydaz var istersen yardımcı olabilirim

12. _ConnorKenwa_

_ConnorKenwa_ Marangoz

bende skydazdan toomuch tnt modunu indirmeye çalıştım ilk önce modlader 1.4.7 yi minecraft.jarın içine attım sonra winrar klasörü olarak mods dosyasına attım ama olmuyor

13. amrasamandil

skydaz bildiğim kadarıyla otomatik yüklüyor

14. AxcelaD

AxcelaD Bedrock Kaşifi

PSN:
    AxcelaD
    Steam:
    minerkingxx6
    Minecraft:
    minerkingxx6
    yaa skydazdan forgeli bir mod indirdiğimde fml needs some tasks dio ve error verio yardımlarınızı bekliyorum :(

15. _ConnorKenwa_

_ConnorKenwa_ Marangoz

mümkünse link koyabilirmisin iyi bir videoya hep ergenler çekmiş hazzetmedim videolardan :D

16. musaserim

musaserim Ağaç Yumruklayıcı

uydurmatın beee bikere .minecraftta mod die bi clasör yok 2.olarak modu yüklemek için bin dosyasından minecraftaı birlikte açtan win rarı seçin ardından META-INF dosyasını silin ardından yükleyeceğiniz modun rarının içindeki dosyaları minecraft.jarın içine atın veeee mod yüklenmiş olur

17. musaserim

musaserim Ağaç Yumruklayıcı

yani uydurma _ConnorKenwa

18. zbk

zbk Ağaç Yumruklayıcı

bak en hızlı yöntemi skydaz sie bir site var ordan indiryon devamını anlatırım bubu görürsen

19. Silin

Silin Zombi Katili

Kardeşim senin avatarın için ayrıntılı anlatıyorum ^^
    En önce her şey sil save dosyalarını yedekle texturepackleride.Birde Minecraft launcheri silme sakın.Sonra force update yap bi.
    İlk önce bunu indir kardeşim : http://files.minecraftforge.net/minecraftforge/minecraftforge-universal-recommended.zip
    İndirdiğin dosyayı %appdata%>.minecraft>.bin>minecraft.jar'ın içine at META-INF sil
    Oyuna gir bişiler yüklücektir mods klosörüde gelir .minecraft'ın içine.
    Sonra istediğin modları minecraft.forums gibi sitelerde ara.
    Biraz ingilizcen varsa gereklileri anlarsın.
    Requirements gibi bilmem ne bişi var böyle gibi ama :D orda gerekli şeyler yazar.
    Installation da verirler vermezlerse RAR lı dosyayı direk mods klosörüne at.
    Requirements de forge yazarlarsa bu ilk yüklediğimiz şey ona gerek yok çünkü yükledik sadece ModLoader yazarsa o sende çalışmaz ama modların %80'i forge sağlar hatta %90.
    Requirements de guiapi render player gibi olaylar varsa onlar gerekliyse onlarıda indir büyük ihtimalle onların içindekileri minecraft.jar'a at.
    Ama sen bana yok abi benim ingilizcem bitti felan dersen.
    http://www.skydaz.com/category/skydaz-installers/1-4-7-installers/forge-1-4-7/
    bu siteye gir kendi kendine yükler modları yalnız NetFramework 4.0 gerekmekte.
    Örn.
    Bi mod seç skydaz dan indir bişi açılır install gibi bi yazı gelir tıkla complete yazarsa mod yüklenmiştir.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.Olduysam da beğeni verirsen ve ya bunun yardımı dokunan kimse beğenirse benide mutlu eder :)

Craftkolik43 bunu beğendi.
  20. Herobrine Dostu

Herobrine Dostu Zombi Katili

bak youtube a gir minecraft mod nasıl yüklenir de teker teker dikkatlice yap olur belki bende yapamıyorum deniycem

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş