MMORPG Tarzı Yeni Avatar Server [Çok Yakında]

Güzelmi

• Evet

Kullanılan: 7 35.0%
  • Olabilir

Kullanılan: 3 15.0%
  • Hayır

Kullanılan: 4 20.0%
  • Server Avatarmı Olsun

Kullanılan: 7 35.0%
  • Narutomu Modlu

Kullanılan: 4 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serverin açılısında bazı hatalar olduğu icin Uzun Bir Süre Daha Ertelendi

Son düzenleme:

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Fena değil... (gibi)

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad :Mustafa
Soyad : Akmut
Hangi Elementin Ustası Olacağı :Ateş
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı :Avatar Meraklısıyım Kurucudan Fazla Oynamış olabılirim Yanlzı Saymadım Hep İngilizlerle beraber oynadım :(
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi :ADaletsizlik asla yapmam soz veriyorum

Son düzenleme:

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad : Kaan
Soyad : Söylemek İstemıyorum
Hangi Elementin Ustası Olacağı : Su
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı : 4 -5 kere 1 kezde yabancı sw de
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi : Söz Veriyorum Kurallara Uyacagım ve Adaletsızlık Yapmayacagım

Korayygenc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
xkaanboran kardeş projemi çalmaktan utanmıyormusun

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xkaanboran Kardeş Skype eklermısın MustafaGamerTR Sana mapda pluginde yardım ederım

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad: Bekir Ege
Soyad: KAYNAK
Hangi Elementin Ustası Olacağı: Hava
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı: Tamamen Yabancı Serverlarda Oynadım Matrix,TheSpiritWorld vs.
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi: Hava Krallığını Daima Koruyacağıma Ve Adaletsizlik Yapmayacağıma Söz Veriyorum.
Alınma Şansın %50 Server Açıldığında Bükmenide Test Edecez Serverde Bilmiyenlere Yardım Etmen Lazım.[DOUBLEPOST=1428855588,1428855539][/DOUBLEPOST]
Ad : Kaan
Soyad : Söylemek İstemıyorum
Hangi Elementin Ustası Olacağı : Su
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı : 4 -5 kere 1 kezde yabancı sw de
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi : Söz Veriyorum Kurallara Uyacagım ve Adaletsızlık Yapmayacagım
Alınma Şansın %50 Server Açıldığında Bükmenide Test Edecez Serverde Bilmiyenlere Yardım Etmen Lazım.[DOUBLEPOST=1428855622][/DOUBLEPOST] Weebly Sitemiz www.AvatarTurk.weebly.com ++[DOUBLEPOST=1428858086][/DOUBLEPOST]Herkese simdiden Söyliyeyim S Rank Builder Arıyoruz Yani Uzman . Bilginize[DOUBLEPOST=1428922801][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1428999681][/DOUBLEPOST]++

Son düzenleme:

erentyu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad :Eren
Soyad (söylemeyebilirsiniz):
Hangi Elementin Ustası Olacağı :Toprak
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı :2 kere
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi :Adaletsizlik yaparsam beni ustalıktan al.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad :Berke
Soyad (söylemeyebilirsiniz):
Hangi Elementin Ustası Olacağı :Toprak
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı :En az 5.Ayrıca da tek başıma Server açıp çok oynamışlığım var unuttuğum birkaç komut dışında hala eskisi gibiyim :D
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi :Adaletsizlik yapmayacağıma söz veriyorum.

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Böyle rezil sunucuları gördükçe utanıyorum.
Kumashige Sana Kötü Bir şey Demek İstemiyorum Fakat Senin Açıtğın Bir Sw Varmı Söylermisin Eğer Bunu Başka Konuların Altına Yazabiliyorsan Ve Orayı Kirletebiliyorsan Senin Mükkemel 4/4 Serverin Vardır Demektir Eğer Yoksa Lütfen Bir Daha Mesaj Yazma. Ben Bu Formu Pek İyi Bilmiyorum Fakat Buradaki Herkezin Konusu 4/4 Yada Serveri 4/4 Diğe bir şey Yok Biraz Adam Olda İlk Başta Başkalarına Bir Şey Söylemeden Önce Dön Bir Kendine Bak Senin Serverin Varsa Bi Bana At Bakam Öylemiymiş Ondan Sonra Konus. Sana Zor Bir Şey Söyliyeceğim Biraz Adam Olda Öyle Konus Olamayacağından Eminim. İyi Günler...!!!![DOUBLEPOST=1429269242,1429269159][/DOUBLEPOST]++

Kumashige

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kumashige Sana Kötü Bir şey Demek İstemiyorum Fakat Senin Açıtğın Bir Sw Varmı Söylermisin Eğer Bunu Başka Konuların Altına Yazabiliyorsan Ve Orayı Kirletebiliyorsan Senin Mükkemel 4/4 Serverin Vardır Demektir Eğer Yoksa Lütfen Bir Daha Mesaj Yazma. Ben Bu Formu Pek İyi Bilmiyorum Fakat Buradaki Herkezin Konusu 4/4 Yada Serveri 4/4 Diğe bir şey Yok Biraz Adam Olda İlk Başta Başkalarına Bir Şey Söylemeden Önce Dön Bir Kendine Bak Senin Serverin Varsa Bi Bana At Bakam Öylemiymiş Ondan Sonra Konus. Sana Zor Bir Şey Söyliyeceğim Biraz Adam Olda Öyle Konus Olamayacağından Eminim. İyi Günler...!!!![DOUBLEPOST=1429269242,1429269159][/DOUBLEPOST]++
Gerçekleri söyleyince çok bozuldun bakıyorum.
Ha bu arada sizin gibi abiler daha mc yi basmadan önce çok sunucu açdım merak etme.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Ad : Arda
Soyad (söylemeyebilirsiniz): :>
Hangi Elementin Ustası Olacağı : Su (Water) veya Hava (Air) iki elementide rahatça kullanabiliyorum fakat suya daha fazla hakimim.
Kaç Kere Avatar Serverde Oynadığı : birçok kez hem oyuncu hem de rehber ve mod olarak görev aldım.Avatar sunucularında bilgim gerçekten fazla.
Adaletsizlik Yapmayacağına Söz Vermesi : Burada verilen sözün bir önemi yok fakat,oyunda hiçbir şekilde hiçbir türden adaletsizliğe başvurmayacağıma SÖZ veriyorum ^^

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 günlük RP yapıp RP sunucular açmaya çalışmasanız keşke?Keşke birkaç rehber okuyup adam gibi sunucular açsanız.Rolün para ile satılmayacağını RP'nin p2w olmadığını öğrenseniz Lorecraft,Mythcraft gibi düzgün sunucular açsanız belki bu bölüm daha düzgün olacak.Açacağın sunucu ilk gününde büyük ihtimalle enchli kılıçlar ve zırhlarla dolaşan RP'den habersiz sırf Avatar temalı olduğu için gelen kişilerle dolu olacak.Düzgün RP öğrenip sunuçu açsaydınız keşke..Gına geldi bu tür saçma bölümle alakasız sunuculardan