MMO |1.8.X | 32GB Ram | Play.SonCraftTr.com

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Play.SonCraftTr.com
GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK KISA BİR SÜREDE YAPTIK ALINTI HİÇ BİRŞEY YOKTUR SIFIRDAN YAPTIK HARİTALARI İTEMLERİ VE TEXTUREMİZ MEVCUTTUR
Baslangic itemleri +0 dır
1.Köy

Beta Kılıç:

Sirius Kılıcı:

Dolunay Kılıcı:

VE KENDİ EDİTLEDİĞİM ZEHİR KILICI:

1.Köydeki 1lwl Kurtlar:

Orman Pvp Açıktır iteminiz asla hiçbir yerde düşmez ve kırılmaz:

2.Köydeki 2.seviye kurtlar:

Ve Sirius Mobları:

MMO nun amacı mobları kesip itemlerinizi güçlendirmenizdir başlangç +0 set ile başlarsınız köpeklerden Posedion ve Kırmızı iksir düşer posedionla köylülerden elinizdekine + basarsınız +7 kılıcınız +0 dolunaya dönüşür onun + basma itemleride 2.köyde düşer
Portala girerseniz oraya ışınlanırsınız yani direk servere başlayıp 2.köye gitmek saçma olur ilk önce itemleriniz dönüştürmeniz gerekir dolunay+7 ise sirius+0 a dönüşür şu an sunucumuz beta olarak açılmıştır sadece güncellemeler gelicek çok zevkli bi mmo oldugunu kabul ediyorum Texturemiz ile dahada zevkli bi hal aldı Hepinizi Bekliyorum Server Sandığınızdan daha güzel Oyunda Görüşmek Üzere Unutma Sen Yok iken Bir Kişi Eksiğiz :bayrak:
İp: Play.SonCraftTr.com
Arkadaşlar Tamamen Metin2 Tipi Olarak Açılacak İtemler Demirci,Kutsama Kağıdı Ve büyülü metal ile + basılabilecek yani güçlenebilecek Dolunay ve Zehir Kılıcı. Efsun Sistemi Eklendi Metin Taşı Eklendi
MİNECRAFT'A DAMGA VURMAYA GELDİK.
ARKADAŞLAR MAPLARI BÜYÜLTÜYORUZ YORUMLARINIZI DİKKATE ALDIK ZATEN BETAYDI BU EKSİKLERİMİZ GÖRDÜK SAYENİZDE.
YENİ OLARAK METİN2 DE Kİ EFSUN SİSTEMİNİ YAPTIK,
METİNTAŞLARI EKLEDİK,
KÖYLÜLERDEN KILICINIZI GÜÇLENDİRMEYİ KALDIRDIK VE DEMİRCİ YAPTIK %Lİ ŞEKİLDE YANABİLCEK KORKMAYIN ŞİMDİLİK YANINCA EŞYA GİTMİYİCEK,
1.KÖYÜ SİLDİK VE ORMAN GİBİ YAPTIK BAYA BÜYÜK YANİ KURTÇUKLARLA DOLDURDUM :)
ÖRÜMCEK ZİNDANI EKLENDİ
ÇÖL EKLENDİ
2.KÖY SİLİP TEKRARDAN YAPTIK
ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA TEKRAR AÇILACAKTIR BETA V2 OLARAK VE AÇIK YOK İSE HİÇ KAPANMADAN TAM SÜRÜME GEÇİLECEKTİR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Son düzenleme:

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Beklerim kardeşim :)

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Sunucu Başarılar.

Son düzenleme:

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1 yıldız vereni merak ediyorum neyi beğenememiş veya bizimi çekemiyor

1 yıldız vereni merak ediyorum neyi beğenememiş veya bizimi çekemiyor

Güncel.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı tavsiyelerim var :
  • Konunuz daha iyi olabilir
  • Her kısım için yapılarınız daha iyi olabilir
  • MMO 1.9 üstü daha iyi oluyor gibi. Kaynak paketinde bulunan eşyaların 3D ve göze hitap eder olması iyi olur :)

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamını dilerim.

Son düzenleme:

Jeffly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben Jeffly, şuanda sunucu hakkında eleştirilerimi yapacağım.
*-----------------------------------------------------------------------------------------*
Sunucunun (+) iyi yönleri:
Türkiye'de az RPG sunucusu bulunuyor. Açılması iyi oldu
Türkiye'deki RPG sunucularında fazla ortaçağ tarzı sunucu yok. Olanlarda 1.11 de veya bakımda
Metin2 tarzı sunucu arayanlar vardı. Ben de onlardan biriyim.

*---------------------------------------------------------------------------*
Sunucunun (-) kötü yönleri:
Sunucunun maalesef yapılarının mapın Metin2 ile alakası yok
Sunucuda geliştikten sonra yapılacak bir şey yok.
İkinci köy moblarının zorlukları abartılmış

*---------------------------------------------------------------------------*
Sunucuda acilen dikkate(!) alınması gereken sorunlar(En önemliden önemsize doğru):
1)EnÖnemli: Sunucudaki harita gerçekten kötü. Emek vermişsiniz tamam fakat Metin2'ye benzememiş. Mağara gibi bir bölgede mobları kesiyoruz. Tavsiyem şu ki: -/orman bölgesi Metin2'deki 1. köye benzetilsin. Spawndaki kurt bölümü kalsın fakat -/orman bölgesi Metin2'deki 1. köy gibi olsun. Orman yazınca bir köprüde başlıyalım önümüze ilk çıkan yaratıklar spawndaki kurtlar olsun. İlerledikçe önümüze daha güçlü yaratıklar çıksın.

2)Önemli: Biliyorum mimar seçmek o kadar kolay değil. Fakat Metin2'den iyi bir şekilde anlıyan bir mimar seçmelisiniz.

*----------------------------------------------------------------------------*
Tavsiyelerim(?=+)

1) Mimarları en kısa sürede alın.
2) Kısa zamanda görev alma sistemini ekleyinki oyuncular sıkılmasın
3) Dediğim gibi ormanı düzenleyin ormanda pvp açık olsun yeni başlayan oyunculara yarım saatliğine vurulmasın. Orman Metin2'deki 1. köye benzesin.

*-----------------------------------------------------------------------------*
Eleştirilerim şikayetlerim ve tavsiyelerim bu kadar. Eğer mimar alımı olursa katılmayı düşünüyorum. En çok gözüme çarpan konu map oldu. Sunucu beta fakat betada olmaması gereken eksiklikler var.Yinede sonuçta emek verilmiş. Puanım: 6/10
[Oyuncu]Jeffly

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Değerli yorumun için teşekkürlerimi sunarım maplar büyüyecek fazla uğraşamadık cenazemiz vardı oyuna giremedim yeni moblar gelicek maplar büyüyecek mimar için bana ulaşabilirsin skypem: yasinskip60

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
----> Slot : [ Sınırsız ]
----> Toplam RAM : 18 GB
S: Sunucu kapanma ihtimali var mı?
C: Hayır sunucunun kapanma gibi bir ihtimali yok! İyi oyunlar dileriz.

Öncelikle Sunucu açma girişiminizden dolayı sizi kutlarım. Ancak Sinir olduğum 2 durumla karşılaştım. Allah aşkına bana slot nasıl sınırsız açıklar mısınız. şu Slot: Sınırsız ibaresini kullanmaktan vazgeçin artık. Ayrıca kapanma ihtimali var mı? sorusunun cevabı evet var olmalıydı. Eğer zengin ya da bir şeyden sıkılmak bilmeyen biri değilseniz ve sunucunuzda ki VIP türü eşya satışları iyi gitmiyor ve de sponsorunuz yoksa o sunucu kapanacaktır.

Puanım: 3/10

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
slot ile ilgili bi sıkıntımız yok şu an üniversite okuyorum aylık param geliyor satışlarımızda başladı ve para ile ilgili bir sıkıntımda yok Allahıma şükür neden kapatayım aksine yükselticez ben ne yazdıysam onu uygularım merak etme

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2015 den beri Her MMorpg yi denemiş olan ben gelmeyip bunu denemeyecem öylemi?

köyde kurtçuklar dogmuyor :/

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
şu an beta sürümde olduğu için böyle ama o sorun düzeltildi muharebi kılıcı dönüşümlere eklendi