(MineVisionMC) En Eğlenceli Faction Sunucusu / Yilbasi Etkinlikleri / Birden Fazla Oyun!

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Sunucu Bilgilerimiz;
Sunucu IP Adresi; (mc.MineVisionMC.net)
Sunucu Sitesi; (http://www.MineVisionMC.net)
-

İletişim Bilgilerimiz;
Teamspeak3 IP Adresimiz; (ts3.MineVisionMC.net)
Skype Adresimiz; (gkhnclk5)
Skype Adresimiz; (SarperReyiz)

Merhaba Forum severler, biz MineVision ekibi olarak 6. sunucumuzu size sunuyoruz, uzun bir aradan sonra tekrar Faction sunucumuzu açma kararı aldık, bu sunucuyu son derece eğlenebileceğiniz bir şekilde yapmaya gayret gösterdik ve yaptık!. Profesyonel yönetim ekibi ile muhteşem bir şekilde oyun zevkini alabileceksiniz, %100 El emeği sunucu haritamız ile oyun zevkini 2 katına çıkaracaksınız.

(+) Sunucu Haritaları yapıldı.
(+) Sunucu Pluginleri Düzenlendi.
(+) Sunucu haritaları gözden geçirildi.
(+) VIP Özellikleri ayarlandı.
(+) Warp Menüsü yapıldı.
(+) Kit Menüsü yapıldı.
(+) VIP Kitleri Düzenlendi.
(+) Foruma tanıtım konusu açıldı.

Nedenmi biz?, çünkü biz 1 yıllık tecrübemiz ile sizlere daha keyifli bir oyun sunuyoruz, %100 el emeği olan sunucu haritalarımız ile dahada zevk alacaksınız. İlgili yetkililer oyunun keyfini düzenliyor, küfürsüz hale getiriyor. Yenilikler herzaman göz önünde bulunduruluyor ve eğlenceli, zevkli yenilikler yapmaya gayret gösteriyoruz, Her bütçeye uygun VIP fiyatlarımız ile oyuncularımız VIP satın alabilecek.

VIP Satışlarımız şuanlık skype üzerinden yapılıyor, çok yakında sitemizden online olarak kesintisiz vip satın alabileceksiniz, vip almak için skype adresimizi lütfen ekleyiniz.

Skype Adresimiz ekleyerek VIP satın alabilir, oyuncu şikayetlerinizi, önerilerinizi bize sunabilirsiniz.

mc.MineVisionMC.net

-
mc.MineVisionMC.net

Son düzenleme:

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuda lapis bulunuyormu ?

kralofdark75123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Rehber Yada Builder Alımı Olursa Skypem facebook:mer.hzl.043
Bilgim var

Benali08

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Alım varmı?? Varsa builder , moderator veya rehber olabilirim(en çok builder olursam cok girerim) :)[DOUBLEPOST=1409812711,1409812675][/DOUBLEPOST]Benim hepsi hakkındada bilgim cok iyi skype: Melisa Minecraft

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitrado alt alan adı ile ilgili sorun var, nitradoyu bekliyoruz. Sunucu açılacakç

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar sunucu saat 13:00 - 13:30'da açılıyor.!!

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ContrazTraVoltaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamün Aleyküm
Bu server cok iyi bir çalışma olmuş hakkatten
Ayrıca kurucu Galiba Çok Fazla Ağaç takıntılısı sebeb:Arkadaş Son Foto Full Ağaç Dolu
Bizler Teknoloji isteriz! :D
Serveri yapanlara kolay gelsin diom ve sabırsızlıkla Bekliyorumdur İnşallah Viplere Fazla Ayrıcalık tanınmamıştır
Her gördügüm Serverde Vipler Çok feci serveri Rezil ediyorlar
kurucunun ellerinden öperim :D

NOT:Çok kötü yazdığıma Kusura bakmayın

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ağaçlar.. Ayrica sunuda hatirlatmak isterim bir serveri birtek ben tasarlayip yaptim agaclar yerine farkli birsey yapilacak, yorumunuz icin tesekkurler.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1409914232,1409910407][/DOUBLEPOST]Sunucumuz açılmıştır herkesi bekliyoruz!!! ---- MineVisionMC.Nitrado.Net

Son düzenleme: