MineTurk.Nitrado.Net / Spawn değerlendirmesi.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar serverimizin spawnını değerlendirmenizi isteyeceğim.
Eğer kötüyse yeni yapıma başlıyacağız.

Shaderle çekilmiş bir görüntü.

Shader & Texture Pack ile çekilmiş bir görüntü.

Shader/Texture Pack kullanılmamış hali.

EVET ARKADAŞLAR GÖRÜŞLERİNİZ BEKLİYORUM.

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer konuda belirttiğim gibi zemini eflatun yün ve camlar ile daha güzelleştirin. Kulelerin üstü ve zeminin de aynı blok olması kötü olmuş doğrusu. Ortadaki kulelerin boyu diğerlerine göre daha uzun olabilir ve tepesinde de bir bayrak olabilir. Fantastik bir mimarideki medival evler de biraz sırıtmış sanki? Ağaçların sayısını da düşürebilirsiniz.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer konuda belirttiğim gibi zemini eflatun yün ve camlar ile daha güzelleştirin. Kulelerin üstü ve zeminin de aynı blok olması kötü olmuş doğrusu. Ortadaki kulelerin boyu diğerlerine göre daha uzun olabilir ve tepesinde de bir bayrak olabilir. Fantastik bir mimarideki medival evler de biraz sırıtmış sanki? Ağaçların sayısını da düşürebilirsiniz.
Deniyorum şu an :) güzel olursa koyarım.[DOUBLEPOST=1434016368,1434016291][/DOUBLEPOST]
Bana sanki her taraf aynı gibi geldi ve ağaç fazlalığı duvarlardaki işlemeyi kapatıyor :) Çok kötü durmuyor ,elinize sağlık !!
Ağaç eklememizin sebebi güzel görünsün sade olmasın dı :D ama yinede teşekkürler.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Server zaten var. Server bana ait alan adı bile duruyor, serverin isminizi değiştirmenizi isteyeceğim.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel hoş duruyor.