<-> MinePaxs <-> Sorunlar Düzeltildi, Buglar Kaldırıldı ve Sadece 1 Haftalık Lapis Geldi, Sonra YOK!

322batu322

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar biz MinePaxs ekibiyiz ve sizlere artık sunucumuzun açıldığını haber etmek için açtık, malesef ki gerçek hesabımızdan konu açamadık çünkü nedenini bilmediğimiz bir dolaydan dolayı banlanmışız. Biz de oyuncularımız dan yardım alalım dedik. Umarım şu an ki açacağımız sunucuyu beğeneceksinizdir. Buyrun hemen anlatımımıza geçelim;
Sunucu IP;MinePaxs.batihost.com

Sunucumuz 7/24 Hizmette!
Sunucumuz 7/24 Güncellenmekte, BUG'ları düzeltilmekte, Hataları gidermekte ve Oyuncularla ilgilenen bir server olmakta.

Sunucumuz Survival!
Serverimiz Survival'dır ve itemler altın değerindedir. Tüccarlar aracılığı ile kendinizi geliştirebilir ve "/isinlan orman" şeklinde Orman'a gidip [PVP Kapalıdır.] "/jobs <meslek>" şeklinde de para kasmanızı kolaylaştırabilirsiniz!

Sunucumuz Faction Sisteminde!
Serverimiz de "/isinlan faction" sayesin de gidip krallık kurarak, kaleleri ve evleri işgal edebilirsiniz.
{BU İŞLEM 1 HAFTA SONRA GERÇEKLEŞECEKTİR}

Sunucumuz ve Amacı!
Sunucumuz'un amacı şuanlık "/isinlan Orman"a giderek ve "/jobs <meslek>" seçerek para kasmanızdır! 1 Hafta sonra açılacak olan Faction'a hazırlanmalısınız! Şuanlık amacımız budur! Orman'a sakın ev yapmayın! 1 Ay'da bir yenilenmektedir...

-[Sunucumuz'un Spawnı Namepaxs Tarafından Yapılmıştır! Hiçbir Harita Alıntı Değildir.]-
Sunucumuz da buraya tıkladığınız da gideceğiniz konuda ki spawn kullanılmıştır!

-[ORMAN]-

-[BİLGİLENDİRME]-

-[OYUNLAR]-

-[HAMMADDE]-

-[Sunucumuzun Açılması Şerefine Saaadece 1 HAFTALIK Lapis]-

-[SUNUCU VİDEO]-

Bilgi; Sunucumuz sürekli güncellenmektedir! Şuanlık BETA'dır. Tam güncelleme geldiğinde BETA'lıktan çıkacaktır.! O Yüzden saçma sapan yorumlar yazmayınız. Hani kötü felan diye, şu an lık sizin zevkinize bakar. Lapis yoktur 1 Haftalık Lapis Gelmiştir Sadece Sunucu Açılışa Özel Survival+Faction.
-[GÜNCELLEMELER / YENİ GELENLER]-
MobArena Eklenmiştir!
Oyuncular Arası Ticaret Sistemi Eklenmiştir!
TreeAsist Eklenmiştir!

Umarım konumuzu beğenmişsinizdir! Konuyu değil umarım serveri beğenmişsinizdir :)
İYİ GÜNLER!

TheYaSiN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ayni anda 20 oyuncunun res atıktan sonra gelmemesi hmm iyiymiş

OyununOyuncusuBT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunların hepsi bot hepsi yalan adamlaı taba basip ariyom hiç birisi çikniyo hiçbiri konuşmuyo adama bunlar bot dedim beni banladı serverde en fazla 4-5 kişi oluyo
jack hariç hepsi bot onların %100 @ZorinTR
Moderator'e rapor ediyorum! Serveri mahfetmekle kalmayıp, konuyu da he? Ben mi durucam, Siz görürsünüz. Adamlar bot dediniz konuştular! Yine bot dediniz siz bittiniz. Daha fazla yazma ban gelme olasığın artar.

TheYaSiN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben gerçekleri söyliyorum bu arada bütün emeklerim gitti hakkımı helal etmiyorum[DOUBLEPOST=1406382676,1406382633][/DOUBLEPOST]Bu arada adamlar köoşt diyor kendi nickini değiştiriyor sonra adamlar konuşrtu

TheYaSiN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
vurcağın ne varsenle daha tartışmıycam uyarı almak istemiyorum

JackC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gruptan ayrıldığım için savunma mesajı silinmiştir:Nedeni

Tanıdığım ve saygı duyduğum çoğu insan Emirhan[Namepaxs] isimli insanın iyi biri olmadığını gösterdi bana bunların başında Ronin'de geliyor.

Son düzenleme: