Mineliyum Respawn

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar.
Mineliyumu çogumuz bilir. Survivalda güzel anılar yaşadık. Bu sefer survival yerine towny sunucu açmayı planlıyorum.Tek değilim arkadaşımla açıcam ve güzel bir sunucu olmasını ümit ediyorum..

Towny sistemini biraz bana tanıtıcak olan varsa sevinirim.
Nedir ne değildir?
Nasıl yapılır nasıl edilir biraz bilgisi olan varsa söylerse sevinirim.
Vip satısı yapmiyacagim yine ama eulaya uygun efectleri satıcam.

Towny olmassa, Survival ve Faction'a geçiş yapabilirim. Lapizliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Yapıları yine kaliteli yapmayı planlıyoruz.

Şşttt Ronin geliyor.

Yardım ediceklere şimdiden teşekkürler.
-------------------------------------------------------
Anılar

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Kralimben ile orman katliamı yapmıştık ne hoş idi. O haritayı silmediysen ve kullanılmayacaksa bir ara atabilir misin ?

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Yerum fikir belirt lütfen. Teşekkür ederim
Towny : Oynanışı eğlenceli olduğu kadar karışık.Kısa yoldan eğlenceye odaklanan oyuncu kitlesine pek hitap edeceğini düşünmüyorum.

Survival : Eğlenceli olabilir.açtın oynadık eğlenceli olduda ama istediğin oyuncu sayısına kısa sürede değilde aylar içinde kavuşacaksın ve gelirin az olacak

Faction : Herkes buna karşı ama mesela adanada Acılı kebap yiyorsa (faction) millet sen onlara getirip italyan usulü karışık soslu spagetti yiyeceksiniz diyemezsin.bi yerde ne gidiyorsa ona göre şekillenmelisin.Bu yüzden faction açmanı ve güzel fikirlerini yansıtmanı istiyorum...Eula'yı salla araştırdım senin için sunucuyu crack açacağın için eula satış yapamamazlık sözleşmesi geçersiz oluyor.iyi günler çok yazmıyacağım bu konuda daha çok fikrimi istiyorsan belirtebilirsin. :)

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Faction serverlar fazlasıyla var,eğer faction yapıcaksın çok çok çok fazla custom olması lazım.Survival yaparsan Custom Hardcore Survival yap. (yani zorluk hardcore olmasında yaratıklar veya açlık veya hasar düzenlensin fln.).Towny de yapabilirsin ama roleplay yapabilen kişiler bulman lazım.Bunun için serverine başlamadan başvuru formu yapabilirsin.
Hepsi bu kadar ^^

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Towny : Oynanışı eğlenceli olduğu kadar karışık.Kısa yoldan eğlenceye odaklanan oyuncu kitlesine pek hitap edeceğini düşünmüyorum.

Survival : Eğlenceli olabilir.açtın oynadık eğlenceli olduda ama istediğin oyuncu sayısına kısa sürede değilde aylar içinde kavuşacaksın ve gelirin az olacak

Faction : Herkes buna karşı ama mesela adanada Acılı kebap yiyorsa (faction) millet sen onlara getirip italyan usulü karışık soslu spagetti yiyeceksiniz diyemezsin.bi yerde ne gidiyorsa ona göre şekillenmelisin.Bu yüzden faction açmanı ve güzel fikirlerini yansıtmanı istiyorum...Eula'yı salla araştırdım senin için sunucuyu crack açacağın için eula satış yapamamazlık sözleşmesi geçersiz oluyor.iyi günler çok yazmıyacağım bu konuda daha çok fikrimi istiyorsan belirtebilirsin. :)
Teşekkür ederim :)[DOUBLEPOST=1429809662,1429809626][/DOUBLEPOST]
Faction serverlar fazlasıyla var,eğer faction yapıcaksın çok çok çok fazla custom olması lazım.Survival yaparsan Custom Hardcore Survival yap. (yani zorluk hardcore olmasında yaratıklar veya açlık veya hasar düzenlensin fln.).Towny de yapabilirsin ama roleplay yapabilen kişiler bulman lazım.Bunun için serverine başlamadan başvuru formu yapabilirsin.
Hepsi bu kadar ^^
Tesekkur ederim :)

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vay be. Bana fikir belirtirsen sunucu ne olsun sevinirim :)
Hep Harddiskimin suçu. Yaza kadar idare etsin yaza ssd alıp işletim sistemini oraya kuracağım. Sunucuya gelirsek, towny'nin ne demek olduğuna dair bir fikir sahibi bile değilim. Faction yanlısı da değilim. Survival iyi gibi şimdilik.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Sunucuyu zibilyon kez açıp kapatığınız için gelmem. Tam gelişiyorsun, şlap diye kapanıyor sunucu.