Minecrafttaki aşırı ilginç olay bakın!

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D onlar yapmadi onlarıb beyni bile yok anca modla beyin getirilir o beyinsizler kapı açıyo o kadar

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
cünkü öle bak istersen onlarin eli nasil öle elleri bile dogru deil içine girmis biis olmuz tip tip bakiyo bide kapi açıyo zombielrden kaçıyo bumudur yani :D ev yapamaz onlar

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar minecraftta gezerken bi yerde piramit buldum ve 2 tanede kule vardı yanında sonra içine girdim yerde bitane mavi yun vardı mavi yünü kırdım asagıda 4 tane chest vardı cheste sag tıkladım ve asagi taraf havaya uctu oldum yanı bubii tuzagı kurmuslar pc ye gecince resimleri atcam
bildigin herkeste olan desert temple ormanda olanıda var o da yosunlu tastan ayriyetten hero ile ilgisi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

GoldWarrior

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kolay Soru: Bunlar Nadir Çıkan Templeler. Mavi Yün Bir Bubi Tuzağıdır. Chestlerde Diamond Ve Diğer Değerli Malzemeler Vardır. Ama Tnt Tuzağıda Vardır. Yani Mavi Yünün Çevresini Kazabilir Ve Chesttekileri Alabilirsiniz. Öneri: Orası Ev olacak Kadar Güzel Bir Yer Ama Tavandaki Bazı Yerleri Kırmanız Lazım Ve Onların Yerine Glowstone Koyup Aydınlatmayıda Sağlayabilirsiniz.

Metoaga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lanet olsun bende o piramitlerden buldum ve tapınak gibiydi ve çölün ortasındaydı ve piramitten garip sesler çıkıyordu içine "BARIŞÇIL" modda girdim bir şey bulamadım ama ortasındaki yünü kazınca tuzağa düştüm ve piramidin altında da bir mağara buldum ama mağarada garip bir şey yoktu. AMA HEP GARİP SESLER GELİYORDU!

siseltaha

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hayır ya temple dediğiniz şeyi herobrine yapmadı.O piramidi bulmak için yeni dünya yarat a tıklayıp daha fazla dünya seçenekleri tuşuna basın.Orda dünya tipi var.Onu büyük biyomlar yapın.Sonra başlayın oyuna...Yağmur ormanında tapınak.Çölde piramid ve çeşmeler.Mağarada işkence odaları ve suyun altında gizli maden odası bazı dev mantar adaları.Bu yapıları sadece büyük biyomda görebilirsiniz.Ve herobrine denen gözü dönmüş piskopat vr ya o sadece bir moddur.minecraftın ilk versyonunda vardı ama 1.2.5 e geçince oyundan kaldırıldı.minecraft sitesinden 1.2.5 yeniliklerini okuyun...

trollbeko

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynısı banada oldu kardeş bir ev buldum girdim içeri orda bir küp vardı ortada evin tipini bozuyo diye kırdım aşağısı vardı indim orda 4 chest vardı açtım içinde külçeler vardı biranda tısssssssss diye ses geldi her yer patladı çok korktum:cry: