Minecrafttaki aşırı ilginç olay bakın!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Undisputed Turbo tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. siseltaha

siseltaha Yeni Doğmuş

hayır ya temple dediğiniz şeyi herobrine yapmadı.O piramidi bulmak için yeni dünya yarat a tıklayıp daha fazla dünya seçenekleri tuşuna basın.Orda dünya tipi var.Onu büyük biyomlar yapın.Sonra başlayın oyuna...Yağmur ormanında tapınak.Çölde piramid ve çeşmeler.Mağarada işkence odaları ve suyun altında gizli maden odası bazı dev mantar adaları.Bu yapıları sadece büyük biyomda görebilirsiniz.Ve herobrine denen gözü dönmüş piskopat vr ya o sadece bir moddur.minecraftın ilk versyonunda vardı ama 1.2.5 e geçince oyundan kaldırıldı.minecraft sitesinden 1.2.5 yeniliklerini okuyun...

2. _-KraliyeT-_

_-KraliyeT-_ Demir Madencisi

çöl temple deilmi o ya

3. batuhan elemantel creeper

batuhan elemantel creeper Bir Stack

offfff o 1.3 yamasında gelen çöl tapınağı bilyorum ve eminim onu ayrıca dünya yaratırken kendi oluşuyor

4. batuhan elemantel creeper

ve bu idda üstünde durarım

5. trollbeko

trollbeko Kömür Madencisi

aynısı banada oldu kardeş bir ev buldum girdim içeri orda bir küp vardı ortada evin tipini bozuyo diye kırdım aşağısı vardı indim orda 4 chest vardı açtım içinde külçeler vardı biranda tısssssssss diye ses geldi her yer patladı çok korktum:cry:

6. batuhan elemantel creeper

OFFFFFFFF HEPİNİZ ABARTIYORSUNUZ ÖZELLİKLE TROLLBEKO

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş