Minecrafttaki aşırı ilginç olay bakın!

Undisputed Turbo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar minecraftta gezerken bi yerde piramit buldum ve 2 tanede kule vardı yanında sonra içine girdim yerde bitane mavi yun vardı mavi yünü kırdım asagıda 4 tane chest vardı cheste sag tıkladım ve asagi taraf havaya uctu oldum yanı bubii tuzagı kurmuslar pc ye gecince resimleri atcam

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
he omu onlarin hepsini herobrine yapti iyi baktiysan o mavi yünü kirdiktan sonra 4 chest en ortasindada tas basamak vardi ona ayagin basti alltada tnt vardi ondan patladi

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet ama onların yaptigi bahsediliyor

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bilmiyoduk sagol aman .... kaç yıldır oynuyoz desteğe atıyom bakmıyolar d

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
modlu sv nasil kurarim diyom adamlar saçma saçma seyler yaziyo adam gibi yazin suraya plugin demiyom minecraft server jar diyom

Rurikhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gercekten cook zekisiniz o yeni snapshotu acıklarken gosteriyolar herseyi onuda gosterdiler biraz medyayı takip edin :D

Dovahkiin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mavi yünün yanını kazın aşağı inin basınç plakasını kırın o zaman patlamazlar :D

DarkNiqht1o

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Siz Oyunu Bilmiyorsunuz Veya Yeni Basladınız Heralde Ona Temple Deniyor Çolde Nadir Bulunuyor O 4 Chestten Dogrusunu Acarsanız Esya Kazanırsıınız..

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben birgün çok odun topladım minecraftta çok mutluydum bir sürü planksim olacak diye piramit gördüm şuna bir bakayım dedim piramidin içine düştüm çıkış bulamadım o kum gibi şeyleri kırarak çıkayım dedim çıkamadım topladığım tüm odunları çıkmak için kullandım ama bendeki piramitte tnt yoktu ve chestte yoktu
eğer 1.3.1 de yada 1.3.2 de oynuyorsan piramitler kaldırılıyor ama diğer versiyonlarda piramit yok zaten
1.3 lerde piramitleri çıkıp kaldıran bir seçenek var ancak o seçeneği kapaırsan zindanlar köyler piramitler çıkmaz