Minecraftta Modsuz Yıldırım Düşürmek

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet bence çok kullanışlı macera haritalarında çok sağlam efekt oluşturabilecek türden bir şey. Şu summon komutuna minnettarım. Beğenirseniz like tuşuna basmayı çok görmeyin lütfen :) Bunlar basit bunları çekme diyen kişilere videoda gerekli cevabı veriyorum...

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
/summon LightningBolt gibi bişiy video çekmeye lüzüm yok

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Basit bir döküman olarak yazabilirdin, adil kullanım kotana yazık olmuş sadece. Dost acı söyler ya hani yanlış anlama..

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyin altına yazmışlar cain mi cin mi anlamadım :D
Bir de bunu kızıltaş bölümüne açsaydın daha iyiydi sonuçta komut da redstone'a yakın

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/summon LightningBolt gibi bişiy video çekmeye lüzüm yok
/summon LightningBolt yazınca şimşek çakılıyor /summon LightningBolt x y z ilede nerede çakılıcağı belirleniyor işte olay bu kadar video çekmene gerek yoktu bence.
Pardon videonun başını izlediniz mi?[DOUBLEPOST=1416688637,1416688597][/DOUBLEPOST]
Neyin altına yazmışlar cain mi cin mi anlamadım :D
Bir de bunu kızıltaş bölümüne açsaydın daha iyiydi sonuçta komut da redstone'a yakın
Giant. Sonunda videoyu izleyen birisi. Teşekkürler...[DOUBLEPOST=1416690674][/DOUBLEPOST]
Basit bir döküman olarak yazabilirdin, adil kullanım kotana yazık olmuş sadece. Dost acı söyler ya hani yanlış anlama..
Benim derdim forum değil youtube. Amaç youtube forum sadece amaç.

BeatsBoy02

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
1
Konuyu editlemiş video koymuşsun ama ben yine de demiş olayım.

/summon LightningBolt yazınca şimşek çakıyor.
/summon LightningBolt x y z ile de nerede çakacağı belirleniyor. (x, y, z konum belirtmek için kullanılan koordinatlar)