Minecraftta bilmeniz gerekenler (yeni başlayanlar için)

oğuzhan12345

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yeni başlayanlar için bir konu bilmiyorsanız anlatim ilk moblardan yani canavarlardan bahsedim creeper denen bir mob patlar bazı moblar gündüzde yanar ama yanmayanlar şunlardır (creeper) (enderman) (zombie pigman) ve (ghast) denen bir yaratıktır
zararsız moblar mob gibi bişeydir squip denizde spawnlanırlar ve mürekkep kesesi bırakırlar gelelim yine creeper a
bu yaratık eli yoktur 4 ayaklı ve yeşildir bu mobu görenler hiç abartmam 100/80 i kaçar 20 si ise dalar benim gibi :D
zombiye gelelim zombi normal zombidir size dalar gündüzleri yanar pek özellikli bir mob değil ama grup olarak dalarsalar vay halinize sonra enderman vardır oda başka bi yere tp olabilir bilmeyenler (için tp anlamı başka bir yere gitmek) olabilir boyları çok uzundur ve gayet güzel zarar verirler ve (block) çalabilirler şimdi gelelim zombie pigman e bunlar nether dediğimiz yerlerdedir( netherda olan yaratıklar)=zombie (pigman) (ghast ) blaze sadece netherdaki kalede olurlar nether nasıl yapılır derseniz 4 block sağdan 4 block soldan 5 block altan üst taraftan 5 block obsidian denen bloğu koyup yaparsınız bu block sadece elmas kazmayla yapılır crafting o kadar uzun anlatması olur ve zamanım olmadığı için İşte Minecraft eşya listesi link i http://www.************.com/p/esya-listesi.html son olarak blockların kodları sw de çok işe yarıcaklardır t ye basıp /give kodu yazın ama admin olmanız lazım (admin nedir admin herkes bilir ama yinede açıkliyim kurucudur bir şey yapar ve daha çok oyunu oynamak yerine sw sini yapar) yeni başlayanlar için gayet güzel bir özet geçtim eyer bana teşekkür etmek istersiniz çekinmeyin :)

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hostlie moblardan blaze, wither, enderdragon, ghast, creeper, pigman, silverfish, slime, magmacube, cavespider, spider, yanmaz eksik bilgi var

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya eksik bilgi var...