Minecraft'ta 1.5.2 Sunucusu Arıyorum!

Helovien

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.5.2 pek bulunmaya bilir benim bildiğim sadece hamachili var

Memoco

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
emirhan tüzün'ün ki olmuyo banned:kaybol bidaha gelme diyo

şq12

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadasim Benim bir serverim var ADi NitroCraft İstersen gel 0 lag garantisi verilior 1.5.2 Çok ii bir server.Minecraftturk forums un aramasina yaz nitrocraft gorursun saten resimler falan var İPmiz : *** Ben Kurucu Dimah

kardeş benim nickim uygunsuz diyo premium değilim bana uygun bir nick sölesene

Moderatör tarafından düzenlendi:

şq12

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadasim Benim bir serverim var ADi NitroCraft İstersen gel 0 lag garantisi verilior 1.5.2 Çok ii bir server.Minecraftturk forums un aramasina yaz nitrocraft gorursun saten resimler falan var İPmiz : *** Ben Kurucu Dimah

yardım et kardeş :poop:

Moderatör tarafından düzenlendi:

ByMert06

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar ben bugün minecrafta tekrar döneyim dedim girerken force update dedim önceden server kuramıyordum şimdi tekrar deneyim dedim minecraft.nete girdim benimki 1.5.2 orda 1.6.2 var nasıl 1.5.2 server kurcam yardım edinn

Cax500

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
karde şben seninkine giriyorum nitrocraft'a adam hareket ediyo olduğu yere dönüyo bide serverden atıyo diyoki sunucu tarafından bağlantı kesildi yardımmm

kardesim neden atıo biliomusun ./register sifre sifre istiyo[DOUBLEPOST=1376891504,1376891458][/DOUBLEPOST]BASKAA 1.5.2 veya 1.6.2 sw leriniz varsa verirmisniz nolur

lenova2004

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
adı monkeycraft ip bilgisayarım tarmir olunca hamachide
]

DertminatörXD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
:zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili::zombikatili:edeceğiniz adamı