Minecraft'ta 1.5.2 Sunucusu Arıyorum!

Kurtozii

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, Minecraft'ın 1.5.2 serisi çıktı biliyorsunuzdur. Bende 1.5.2 sürümünde hiç sunucu bulamadım eğer sizin bildiğiniz veya sizin olan bir sunucunuz varsa bana mesaj olarak gönderirseniz sevinirim..! :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

sonic4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
preimum değilsen hamachi takılcan ama sanırım hamachi istersen seve seve veririm ama özelden olsun

sonic4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
özele gel o zaman sanırım ir tek 1.4.2 serveri olan benim :D

sonic4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gir işte offline dicek öle gir yada singleye tıklamayı bilmiyosan garip oldu yani

sonic4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ooops yanlış konu muş insanlık hali benim sw ye belki gelebilirsin yada skyblock serverler çıktığı dakkada 1.5.2 ye upload olur bu sadece preye özel

mertusta53

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
olmuyoooooooooooooooo girdim emirhan tüzün'ün verdiği ip adresine olmuyooooooo atıyooo

mert karavelioğlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim var oynuyoz biz[DOUBLEPOST=1368639211,1368639072][/DOUBLEPOST]benim var 1.5.2 oynuyoz arkilerle

Dima

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
olmuyoooooooooooooooo girdim emirhan tüzün'ün verdiği ip adresine olmuyooooooo atıyooo

Arkadasim Benim bir serverim var ADi NitroCraft İstersen gel 0 lag garantisi verilior 1.5.2 Çok ii bir server.Minecraftturk forums un aramasina yaz nitrocraft gorursun saten resimler falan var İPmiz : McNitro.nitrado.net Ben Kurucu Dimah

Emirhan Tüzün

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dima bende nitrocraft dedim yorumları okuyup yorum yazarsan sevinirim ...