Mınecraft'da Az Bilinen Bilgiler (YENİLENDİ)

KaganTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
=>Creeperlar kedilerden korkarlar ve kaçarlar
=>Evcil köpeğinizin tasmasının rengini elinize istediğiniz renk boya alıp sağ tıklarsanız değiştirebilirsiniz
=>Köylülerin nufusunu köye kapı koyarak çoğaltabilirsiniz
=>Moblarla savaşırken kritik vuruş vurmak için zıplayıp yere düştüğünüz anda vurmalısınız.Ayrıca bir moba koşarak vurursak savurma etkisi yaratır.
=>Süt içerseniz üzerinizdeki iksirin etkisi geçer
=>Yağmur, balık yakalamayı kolaylaştırır
=>Düşmüş bir eşya hareket eden vagonu durdurabilir
=>Kızıltaş madeninin üzerinden geçmek kızıltaşı tetikler ve ışık yanar.Aynı zamanda enerji kaynağıdır
=>Koyuna 7 Kere Vurun, 8.'de İse Sol ve Sağ Tuşa Elinizde Makas Varken 1 Salise Ara İle Aynı Anda Tıklayın. 5 Yün Düşecektir
=>Hiçbir Canavar Mantar Adasının Altında ve ya Üstünde Doğamazlar. Miselyum Engel Olur
=>Yağmur Çok Küçük Bir Şans İle Kazanı Doldurabilir
=>Balkabakları, Elmaslara Göre Bulunması Daha Zordur
=>:notch:Notch Neredeyse Minecraft'ta "Cavegame" İsmini Verecekti
=>Iron Golemlere kılıç atarsanız %4.7 ihtimalle alır
=>160 Redstone torch 1 glowstone gücüne sahiptir
=>Katmankayasını verimlilik V elmas kazma ile gerçek hayatta 3.5 saate kırabilirsiniz
=>Suyun tabelayı kıramaması sadece bir bugdur

=>Biliyorsunuz botlar/gemiler normal bir bloğa çarptığı zaman kırılır.Fakat aynı işlemi ruh kumu üzerinde denerseniz bot kırılmaz hatta bloğun içinden geçebilir.Bu bilgi ile özellikle faction tarzı sunucularda klanınız ile birlikte zevkli dakikalar geçirebilirsiniz
=>Yatağın ne özelliği olabilir ki diye merak ediyorsanız,nether/cehennemde yatağa yatmaya çalışırsanız tahmin edin ne olur ? Yatak patlar ve etrafından ateşler çıkmaya başlar.İlginç değil mi ?
=>Creeper'ların üstüne şimşek çaktığında ölmezler aksine o enerjiyi emerler ve üzerlerinde elektrik kalkanı oluşur
=>Domuzlara yıldırım çaktığında, domuzlar zombie pigman'e dönüşürler
=> Oyunda çok nadir bulunan dev mantarların yetiştiği ve üzerinde mantar olan ineklerin yaşadığı küçük mantar adaları vardır
=>Endermanlarin çıkardıkları sesler hi+ hello+ whats up gibi sözlerin tersten+yavaş ve kalınca söylenmiş halidir
=>Ruh kumunun üzerinde duran zombi ve iskeletler gün ışığında yanmaz
=>Nether da bir ağaç ekerseniz büyüyünce kahverengimsi yaprakları olur
=>Bataklık ikliminin hemen yanında başlayan kar ikliminin altında bir tren rayı yolu vardır ve şanslıysanız o yoldan içinde sandık olan bir vagonun geldiğini görürsünüz. Sandığın içinde birçok iksir vardır (Bundan Emin Değilim ama birçok hayran yorumu böyle diyor?)

=>
Eğer SkeletonCreeper'ı öldürürse Creeper'dan müzik diski düşer

Benden Bu Kadar :)
Yanlışım olursa yoruma yazın ...

Son düzenleme:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
=>Katmankayasını verimlilik V elmas kazma ile gerçek hayatta 3.5 saate kırabilirsiniz

En çok ilgimi çeken şey .-. Bu bilgi doğrumu emin misin ?

DeathLightt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sana ünlü bir Türk sözünü söylüyorum "DENEDİĞN MİĞ ?!?!?"

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
=>:notch:Notch Neredeyse Minecraft'ta "Cavegame" İsmini Verecekti

Verecekti değil verdi,Sonradan ismini değiştirdi.

Çoğuda bilindik ve yalan-yanlış bilgiler.

• Beğen
Reactions: DIO

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

O zaman verimlilik 127 Elmas kazma + /effect 3 100000 127 + Auto Clicker/Kill aura Yaparak bu süreyi 5 dakikaya indirebiliriz

• Beğen

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında dahada zorlaştırıyor. Minecraft'ta en sevdiğim şey balık tutmaktır ve en zor yağmurlu havalarda tutuyorum çünkü yağmur damlalarının su yüzeyinde sıçraması yüzünden balığın çıkardığı kabarcığı görmekte çok zorlanıyorum.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Aslında dahada zorlaştırıyor. Minecraft'ta en sevdiğim şey balık tutmaktır ve en zor yağmurlu havalarda tutuyorum çünkü yağmur damlalarının su yüzeyinde sıçraması yüzünden balığın çıkardığı kabarcığı görmekte çok zorlanıyorum.
Bilgisayarım çok iyi olduğundan dolayı ben normaldede partikülleri göremiyorum ;( kapalı*

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Arkadaşın demeye çalıştığı minecraftta yağmurlu havada balık tutma olasılığının arttığıdır.

=>Koyuna 7 Kere Vurun, 8.'de İse Sol ve Sağ Tuşa Elinizde Makas Varken 1 Salise Ara İle Aynı Anda Tıklayın. 5 Yün Düşecektir

5 yün düşmesi garanti değildir.Bazen 3 yünde düşebilir 4 yünde düşebilir.

=>Iron Golemlere kılıç atarsanız %4.7 ihtimalle alır

Bunun doğru olduğunu düşünmüyorum çünkü wikisinde böyle bir bilgiye rastlamadım ama belki gözden kaçırdığım bir şey olabilir.