Minecraft Yok Böyle Harita! (We Are The Rangers!)

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçen gün skydaz'ın sitesinden modlara bakarken bir harita gördüm ismi ''We Are The Rangers'' idi. Modsuz oynanılabiliyordu. Fakat modluydu! Evet indirince anlıyacaksınız. Gerçekten beğendiğim bir harita oldu yakında youtube kanalımda serisine başlamayı düşünüyorum. Nasıl indireceğiniz hakkında;

Öncelikle haritayı burdan indirebilirsiniz. (Harita 1.8 / 1.8.8 sürümlerinde çalışabilir ve herhangi bir moda ihtiyacı yoktur!): https://dl.dropboxusercontent.com/c...CJ2pK8AXdTUFGt3V7Xh0ClxYEL4X74m78Hz/file?dl=1

Bize gereken bir diğer program ise map&texture installer bu programı şuna tıklayarak indirebilirsiniz;
http://www.skydaz.com/download/Map and Texture Installer.exe

Sonra yapmanız gereken oldukça basit yüklenen haritayı programı açarak onun üstüne sürüklemek! (1.8 sürümü yüklü olmalıdır!)

Şayet oyunu güzelleştirmek ve haritaya zevk katmak için Shader'de yükliyebilirsiniz.
Bunun için ise;

http://s8.dosya.tc/server/ozubms/4Play-Minecraft1.8ShadersMod.rar.html

Bu dosyayı indirip içindeki ''ShadersMod-v2.4.3mc1.8-installer'' yazan programı çalıştırıp ''Yes'' sonra da çıkan yeri kabul etmek. Ardınan .minecraftınızı (Çalıştır>%appdata%>.minecraft) açıp indirdiğiniz dosyanın içindeki shaderleri kendi .minecraftınızdaki ''shaderpacks'' isimli klasöre atmak!

İyi oyunlar :3 Eğer haritayı oynarsanız yorumlarınızı bekliyorum. Umarım beğenmişsinizdir :) (HARITAYI BEN YAPMADIM)

Eğer haritayı indirmeden önce nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız bunu biraz izleyin;

Edit: Bu iyice @Adragos 'un haritalarına benzemiş. Ama modsuz hali :D bir de macerası az (Şahsi düşüncem)

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraft oynamıyoroum
Ov. Özür dileriz beyfendi fakat bunu açık ve net olarak üzgün bir şekilde söylemek istiyorum ki.. İçim titriyor bunu size nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum fakat söylemem gerek.

Gerçekten çok özür dilerim. Bunu galiba bilmiyordunuz daha önce.. Çok üzüldüm sizin adınıza!

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ov. Özür dileriz beyfendi fakat bunu açık ve net olarak üzgün bir şekilde söylemek istiyorum ki.. İçim titriyor bunu size nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum fakat söylemem gerek.

Gerçekten çok özür dilerim. Bunu galiba bilmiyordunuz daha önce.. Çok üzüldüm sizin adınıza!
Eminim eskiden oynuyordur :D

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

bu forumda minecraft oymayan kişilerde var ve tam 4 yıl oynadım hemde deli gibi ama artık çok sıktı bu forumda bitek minecraft için yok ben buraya konuşmaya geliyorum.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Multiplayer da geçerli oluyor mu? Bu arada cidden modsuz mu oluyor yoksa yaptığımız işlem oltomatik olarak mod mu yüklüyor pek emin olamadım ._.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu forumda minecraft oymayan kişilerde var ve tam 4 yıl oynadım hemde deli gibi ama artık çok sıktı bu forumda bitek minecraft için yok ben buraya konuşmaya geliyorum.
Tamam birkez daha, belki kavrayamamış olabilirsin. Tabii şok oldun, normal bir şey buyur dikkatli bak.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Dragnoz ve arkadaşları tarafından yapılmış çok kaliteli bir map. Favori map yapımcım.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazınızı editleyince biraz daha hoş olmuş konu sanki :yıkıl:
Bu haritayı daha önceden de görmüştüm ve haritaya gerçekten büyük emekler sarf edilmiş. Tavsiye ediyorum.. ^_^

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tamam birkez daha, belki kavrayamamış olabilirsin. Tabii şok oldun, normal bir şey buyur dikkatli bak.

Sakura haklı valla, ben de sadece konuşmaya geliyorum. Minecraft sıktı :(
Bu arada sadece Command block ve texture pack ile modsuz ama modlu gibi görünen maplar yapmak mümkün. Mesela godzilla: