Minecraft Uzaya Nasil gidilir

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve oğuzhan41tr tarafından 29 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. oğuzhan41tr

oğuzhan41tr Demir Madencisi

Minecraft:
    Oguzaza

arkadaslar minecraft tekkit de uzaya nasil gidiyoruz lütfen söleyin

2. Craftkolik43

Craftkolik43 Zombi Katili

galacticraft (diğer adı spaceship ) modu sayesinde uzay gemisi yapıp uzaya ve farklı gezegenlere gidebiliyorsun. internette videolarına bak..

oğuzhan41tr bunu beğendi.
  3. oğuzhan41tr

Minecraft:
    Oguzaza
    tmm saol ögrendim aya gittim ama nasil çikcam ?

4. MCDostu

MCDostu Kömür Madencisi

aya nasıl geldiysen öyle böyle aya giderken seninle bir kasa iniyo onun içinde kalkış platformu ve roket var onu aynı şekilde koyuyosun

5. oğuzhan41tr

Minecraft:
    Oguzaza
    saol

6. Craftkolik43

Craftkolik43 Zombi Katili

yalnız rokete binip uzaya gittikten sonra yanına yakıt almayı unutma . uzay gemisini çalıştıracak yakıt olmadığı için uzayda mahsur kalırsın .oksijen bittiğinde de ölürsün :)

7. MCDostu

MCDostu Kömür Madencisi

tab
    tabi canım ne demek

8. TheBlack3

TheBlack3 Taş Madencisi

Minecraft:
    heyn029
    beyleruzay gemisine yajıt nasıl yüklicez

9. Kaan0292

Kaan0292 Yeni Doğmuş

Ama aratık youtube kapandı.Nasıl uazya gideceğimi bilmiyorum.Lütfen izleseneye videosunu atın:(

10. SimasJasin

SimasJasin Kömür Madencisi

dns ayarlarını değiştirerek girebilirsin veya zenmate kullanarak mesela ben zenmate kullanıyorum youtubeye girebiliyorum sende dene

11. Drowhake

Drowhake Elmas Madencisi

Steam:
    Drowhake
    DNS yle uğraşmaya gerek yok 1 dakikada zenmate izleyin sorun çıkmasın yada

@MUHDE ' nin konusundan bakın detaylı bir şekilde anlatmış.

12. SimasJasin

SimasJasin Kömür Madencisi

bende zenmate demiştim zaten güzel bir program

13. MUHDE

MUHDE Kızıltaş Madencisi

14. ShouldToBe

ShouldToBe Bedrock Kaşifi

Minecraft:
    ErsinEnes
    neyse ben ne ayar değiştirdim ne zenmate falan indirdim benimki giriyor :D

15. MCDostu

MCDostu Kömür Madencisi

Beyler artık galacticraftın son güncellemesinde aya paraşütle inmiyosunuz (e tabi mantıklıdır orda hava mı var ki paraşüt çalışsın) Aya gittiğinizde bi makineyle iniş yapıyosunuz ama makine çok hızlı iniyo ve yere vurduğunda patlıyo bu da eğer envanterinizde roket, fırlatma platformu, ve yakıt yoksa ayda kaldınız demek (çünkü hepsi makinenin içinde) yavaşlatmak için space tuşuna yani zıplamak için kullandığımız tuşa basılı tutuyoruz. Çok erken basarsanız yüzeye gelene kadar çok zaman geçer bu yüzden tekrar hızlandırmak için shift yani eğilme tuşuna basıyoruz... siz yavaşladıkça ekrandaki hız göstergesindeki sayı azalır ve rengi yeşile doğru kayar. eğer yeşile dönerse güvenli hızdasınız demektir Not: Makine sadece inişinizi yavaşlatıyo yani onunla tekrar uzaya çıkamıyoruz Not 2:Tam hatırlamıyorum ama benzin doldurmak için sanırım f ye basıyoruz ve bu bize roketin envanterini açıyo ve orda biyere koyuyoruz ya da shifte basılı tutup sağ tıklıyoruz elimizde yakıtla (ikisi de yanlış olabilir ben şimdiye kadar sadece creative roketini kullandım yani yakıtı ve envanteri maksimum olan) Yardımcı olabildiysem sevinirim

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş