Etkinlik Minecraft Türkiye "Okullar Açılıyor" Temalı Mimarlık Yarışması / İPTAL EDİLDİ.

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
GÜNCELLEME
Yarışma yetersiz katılım dolayısıyla 15 Ekim tarihine kadar uzatılmıştır.
Ardından iptal edilmiştir.

Minecraft Türkiye Mimarlık Yarışması
Minecraft Türkiye'den herkese merhaba!
Uzun zamandır aklımızda olan bir fikiri sizinle paylaşmak istiyoruz. Eski arkadaşlar bilir, eskiden forumumuzda Mimar etiketi olan arkadaşlarımız vardı. Bu ön ek için talepler fazla olmuştu ve kendini gösteren bu arkadaşlara Ön Ek verilmişti. Şimdi yine böyle bir etkinlik ile karşınızdayız.
Bu sefer sizler için bir yarışma hazırladık, şartlarımız oldukça basit, sonucuysa emeğinizin karşılığını gösterecek seviyede.

Biliyorsunuz ki okulların açılmasına kısıtlı bir süre kaldı ve biz bu kalan süreyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz.
Bu hususta yarışmamızın konusu "Okullar Açılıyor" olacak ve bu konu da aklınıza gelen görsel harita çalışmalarını bizimle paylaşan en iyi 5 kişiye ödüllerimiz olacaktır.
Değerlendirmeler nasıl yapılacak?
Değerlendirmeler tarafsız şekilde Minecraft Türkiye Yönetim Ekibindeki Mimar Arkadaşlar tarafından yapılacak ve yarışmanın sonlanmasının ardından duyurulan tarihte kazanan mimarlarımız ödüllerine kavuşacaklardır.
Ayrıca konu içerisinde bulunan oylama seçeneği ile diğer kullanıcılar yapıları "İyi" veya "Kötü" olarak değerlendirebilecek, konu altından yorum yapabileceklerdir.
Mimarlık Yarışmaları forumundan başvuruları takip edebilir, değerlendirebilirsiniz.
Ödüllerimiz neler?
  • Dereceye giren ilk 5 kişi Mimar Ünvanının sahibi olacaktır.
    • Bunun dışında,
      • 1. Üyemize 4 Aylık Sponsorluk
      • 2. Üyemize 4 Aylık Özel Üyelik
      • 3. 4. ve 5. Üyemize ise 2 Aylık Özel Üyelik verilecektir.
Nasıl Başvururum?
  • Başvurmak için belli soruları cevaplandırıp en az bir harita hazırlamanız gerekmektedir.
    • Haritanın sizin tarafınızdan yapıldığının kabul edilmesi için;
      • Harita yapım aşamasındayken 5 adet görsel
        • [Bu görsellerden en az 1'inde forumdaki kullanıcı adınız, "Okullar açılıyor" ve Minecraft Türkiye ibaresi geçmelidir. (Aksi halde başvurunuz geçersiz sayılacaktır!)}
      • Haritanın bitmiş haline ait 5 adet görsel
        • [Bu görsellerden en az 1'inde forumdaki kullanıcı adınız, "Okullar açılıyor" ve Minecraft Türkiye ibaresi geçmelidir. (Aksi halde başvurunuz geçersiz sayılacaktır!)}
  • Yarışmaya neden katıldığınıza dair metin
  • Mimarlık hayatınız hakkında kısa bir bilgi
  • Mimarlık tecrübeniz
  • Yaptığınız harita hakkında kısa bir bilgi
  • Eğer varsa referans bağlantılarınız
  • Haritanın http://dosya.host/ adresine yüklenmiş hali ve VirusTotal tarama sonuçları
gerekmektedir.
Başvuru Formu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Başvuru Şartları
  • Haritanız başvuru formunda belirtilen adrese yüklenmeli ve Virustotal sonucu muhakkak başvuru formuna eklenmelidir.
  • 1 Kullanıcı en fazla 2 adet yapı ile katılabilir
    • Her yapı için ayrı başvuru formu hazırlanmalıdır.
  • Başvurularda bulunan görsellerde kaynak paketleri standart olmalıdır. Ayrıca başvurular standart Minecraft kaynak paketiyle değerlendirilecektir.
  • Başvuruda bulunan kullanıcı eğer ki başka bir yarışmacının konusunu baltalayıcı yorumlarda bulunursa başvurusu geçersiz sayılacaktır.
  • Alınan ödül bir başka hesaba aktarılamayacaktır.
  • Başvurular 07.09.2015 22.00 tarihinden itibaren 16.10.2015 00.00 tarihine kadar yapılabilecektir.

Tavsiye
Yapınızı Chunky gibi uygulamalar veya Shaders gibi eklentilerle görüntülerini alıp başvurunuza yerleştirmeniz size + puan katacaktır.

Örnek konsept resim:

Moderatör tarafından düzenlendi:

cortal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Katılırım Herhalde :D

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
katilcam ve 2 3 4 girmeye çaliscam en iyi haritaya yapicam idaliyim 24 çalisma gerekse bile en iyi haritayi yapicam

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
katılmak cidden isterdim ama :ı

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben kazan mayi denicem :se:

Ebru Demir2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mimarlığımın iyi olduğunu düşünüyorum yarına kadar yapabilirsem yaparım yoksa yapamıcam inşallah kazanırım çünki güzel bir serverim var. Sponsorluk yaparsam iyi şeyler olabilir.

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben yarisma son günü vercem sehir okadar iyi yapcam ki ev lerin iç nekadar tasarlicam[DOUBLEPOST=1441657443,1441657411][/DOUBLEPOST]bide fotorafi neye ye atcam

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılacak arkadaşlara başarılar. Dosyaların yükleneceği site niye kısıtlanmış onu anlamadım ama neyse. Iyi olan kazansın.

Wiltnosth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkese başarılar dilerim belki bende katılırım amaaaa bilemiyorum xD

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Kişi katılabiliyor muyuz mimar ünvanı yarıya bölünür mü :D
asdasdasd
Katılınıyorsa @CemoTR ile katılcam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...