Minecraft: Story Mode - Kaçın Wither - Episode #1 Bölüm #2

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Episode ile bölüm aynı şey demek biliyor musun ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
8.000 abone 200 görüntülenme iyi bot kasmışsın krdş

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Biz Minecraft Kanalı Değiliz Cicişim Anladın Kanalın Yaş Ortalaması 18+ Anladın....
8.000 abone ne o zaman ? 200 izlenmen oluyor 7.800 abonen bot denilebilir. Madem "MAYNKRAFT" kanalı değilsin cicişim bu senin bot kasmadığın anlamına gelmiyor "Cicişim"

burak743434

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Evet Ama Burada Kısım Anlamadında Kullanılıyor Bunuda Biliyorsun Dimi
8.000 abone ne o zaman ? 200 izlenmen oluyor 7.800 abonen bot denilebilir. Madem "MAYNKRAFT" kanalı değilsin cicişim bu senin bot kasmadığın anlamına gelmiyor "Cicişim"
Evet Günde 20 ile 90 Arası Aboone Geliyo Bot Atıyom tamam
Nasıl Bukadar Hızlı Geliştin Dersen Popüler Videolara Bak http://socialblade.com/youtube/user/rustfanoyunda

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

Episode, İngiltere'de film oyun gibi şeylerde "perde" veya "kısım" anlamıyla kullanılır. Part ise parça anlamındadır. İnternette hiçbir zaman "Star wars part 1" diye bir şey olmaz "Star wars episode 1" diye olur. Yani burada aynı anlamda kullanılır demek yanlış.

Petra'ya aşık oldum ben ya. Umarım ölmemiştir. Sesi beni çok etkiledi. Kim seslendirmişse artık. Hem delikanlı kız tam benim aradığım tip. Episode 2 de ne olursa olsun tüm seçeneklerim onu bulmak adına olacak. Oyun gerçekten çok güzeldi.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Episode, İngiltere'de film oyun gibi şeylerde "perde" veya "kısım" anlamıyla kullanılır. Part ise parça anlamındadır. İnternette hiçbir zaman "Star wars part 1" diye bir şey olmaz "Star wars episode 1" diye olur. Yani burada aynı anlamda kullanılır demek yanlış.

Petra'ya aşık oldum ben ya. Umarım ölmemiştir. Sesi beni çok etkiledi. Kim seslendirmişse artık. Hem delikanlı kız tam benim aradığım tip. Episode 2 de ne olursa olsun tüm seçeneklerim onu bulmak adına olacak. Oyun gerçekten çok güzeldi.
Ama bölüm anlamıda var :c

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama bölüm anlamıda var :c

İngilizce öyle bir dildir ki her şey Türkçe dili gibi düşünülmemiştir fakat her şey yerindedir. O yüzden çok kolay bir dildir İngilizce. Mesela "just" kelimesinin onlarca anlamı var ve bu bu "just" kelimesini başa koyarsan ayrı bir anlam, sona koyarsan ayrı bir anlam, fiille kullanırsan ayrı bir anlam oluşturur. Bunu da bu şekilde düşün.
Aynı şekilde meat ve meet kelimeleri de aynı okunur. İkisinin de fonetik okunuşu "mi:t" dir. Fakat bunlar birbirinden farklıdır. Çünkü meat fiil olarak kullanılamaz. O yüzden bu noundur ve cümlede noun olarak kullanılır. Doğuştan herkes 1 dil öğrenebildiği için İngilizler bu olayı çok iyi anlıyor.

Garip bir şey ya. Anlayabilirsin ama açıklayamazsın.