1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Minecraft Server Tanıtım Sitesi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve SessionID tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. SessionID

SessionID Ağaç Yumruklayıcı

Merhaba. Arkadaşlar sitemizde Minecraft serverlarınızı tanıtabilrsiniz -ki Minecraft server sahipleri bu yolla serverlarına kullanıcı çekebilirler- Daha açılmamızın 2. günü dolmadı ve günlük 90 kişi sitemize giriyor! İleride çok büyük bir site olacağımıza garanti verebilirim. Demem o ki erkenden serverlarının tanıtımını yapanlar ileride kazanacak :)
    Site adresi: www.minecraftserver.pro

2. Mellthorn

Mellthorn Yeni Üye

Günlük güncel tutmaniz lazim. Böyle bir site zaten var ama listelerindeki tüm serverlar zaten kapanmis veya cökmüs.

Basarilar dilerim yinede dedigim gibi hep güncellemeniz lazim listeyi.

3. SessionID

Sağolasın elimden geldiğince güncel tutacağım zaten :) Ama serverlarını ekleyecek olanlar server sahipleri sonuçta. Ben elimden geldiğince kapalı olan serverları sileceğim.

4. Mellthorn

Mellthorn Yeni Üye

Evet önemli olanda o zaten. Offline olanlar listeden cikarsa yeter zaten. Cünkü cidden o dedigim siteden 5 tane listedeki serveri eklemistim ve sonucta acilmayinca insan bi bozuluyor :D. Ama Baya tutar yani. Öyle birsey olursa sadece tek tikla bütün uygun serverlari görebiliyoruz. Tekrar basarilar dilerim arkadasim.

5. SessionID

Konu güncel diyelim. Server sahipleri gerçekten serverınızı eklerseniz bir şey kaybetmezsiniz. Sizin de yardımınıza ihtiyacım var bu yolda.

6. SessionID

Konu güncel.

7. merty77

merty77 Sudan Çıkmış

herkesi bekleriz 178.20.227.152 hunger games full herkesi beklerim gelmeyen kalmasin süper server 0 lag var inanmıyom diosanuz gelin gözünüzle görün.

8. merty77

merty77 Sudan Çıkmış

178.20.227.152 güzel harbiden ben bile ilk girdigimde oha çekmistim :D

9. lazyas

lazyas Yeni Doğmuş

Beyler benim serverimde 25.165.246.103 herkezi bekleriz

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş