Minecraft pe : map yükleme [ ios ] - [ sade anlatım ] - [ dev rehber ] - [ no jailbreak ]

Konusu 'Pocket Edition Yardım ve Destek' forumundadır ve Wollark tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. Wollark

Wollark Kızıltaş Madencisi

Minecraft:
    Arkwoll

Merhaba arkadaşlar. Öncesinde, bende bu konuda pek çok yardım istemiştim, ama yardım eden olmamıştı. Sonradan öğrendim ki pek az kişi bu konuda bilgi sahibi. Bende kendim uğraşarak buldum. Sizlerde uğraşmayın diye bu rehberi hazırladım. Bir teşekkür kafi olacaktır.

1. iExplorer Yükleme

iExplorer, bilgisayarınızda ki dosyaları Apple cihazınıza atmanızı sağlayan bir programdır. Bunu kendi sitesinden indirebilirsiniz. Ama bir aksilik çıkmaması için ben buradan indirme linkini veriyorum.

Windows Kullanıcıları : http://www.macroplant.com/iexplorer/download-ie3-pc.php

Mac Kullanıcıları : http://www.macroplant.com/iexplorer/download-ie3-mac.php

Linklere tıkladığınız an indirme başlayacaktır.

2. Map Yükleme

Hep indirmek isteyip, indiremediğiniz ve iPad'de oynayamadığınız Map'i indiriyoruz. Kısacası hangi Map'i indirmek istiyorsanız onu indirin. Bilgisayarınıza .RAR şeklinde inecektir.

Pratik bir Map İndirme Adresi : http://minecraftpeworlds.blogspot.com/p/download-maps.html

3. Cihazı Bilgisayara Bağlama

Herhalde bilmeyen yoktur. Şarj eder gibi ucunu bilgisayara takacağız. Bu adım kolaydı.

4. iExplorer'e Map'i Atma

iExplorer'i açıyoruz. ' Continue in Demo Mode ' seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz. Orada cihazınızın ismi görünecek. Örneğin : LEVENT iPad'i

Soldan ' Apps ' sekmesine tıklıyoruz. Orada mevcut App'leriniz görünecek. Minecraft PE'na iki kere tıklıyoruz. Sonra çıkan ekrandan iki kere Documents'e tıklıyoruz. Sonra .com Mojang'a iki kere tıklıyoruz. En sonunda ' minecraftWorlds ' dosyası çıkacak ona da iki kere tıklıyoruz. Sonra o ekran karşımıza geliyor. Oynadığınız oyunlar hep burada depolanıyor. Şimdi bu bir kenarda kalsın, dönelim .RAR dosyamıza. Dosyayı açıyoruz ve içinde bir klasör oluyor. O klasörü Masaüstü'ne çıkartıyoruz. Masaüstü'nden iExplorer'de açık kalan ekrana atıyoruz.

5. Keyfini Çıkarmak

Cihazınızdan Minecraft PE'ye girin ve Map'i oynayın. Kolay gelsin !

Creedator,

Saygılar.

Nate, UtkuÖZKAN ve JakSocket bunu beğendi.
  2. BaanKaii

BaanKaii Kızıltaş Madencisi

Steam:
    BaanKaii
    Süpersin kardeş :D işime yaramıyor ama başkalarının işine yarıcak :D Bence Sabitlik bi konu.

3. Wollark

Minecraft:
    Arkwoll
    Önemli değil kardeşim. Her zaman.

4. Wollark

Minecraft:
    Arkwoll
    O kadar kişi bakmış. 2 Yorum ?

Bir teşekkür bile kafi.

5. Faredevriii

Faredevriii Kızıltaş Madencisi

Minecraft:
    Faredevriii
    Bunu android kullanıcılarıda yapabilir eklersen iyi olur

6. UtkuÖZKAN

UtkuÖZKAN Lapis Toplayıcısı

Steam:
    junior_jo1
    Minecraft:
    junior_jo
    eyvallah kardeşim ellerine sağlık çok işime yaradı adamın dibisin

7. Legendlord

Legendlord Altın Madencisi

Steam:
    DragonHoly
    Eline şaglık , sahsen ben bunu biliyordum ama çok kişinin aklındaki sorulara cevap vermiş oldun , teşekkür ederim^_^

8. XCrafterX

XCrafterX Taş Madencisi

arkadaşım şu sorunun cevabını öğrenebilsem kullanırım apple app store dan falan cihazımıza ban atmıyo demi jailbreak gibi tehlikeli birşey değilse indiricem tehlikeliyse indirmem cihazım boşa gider

9. Wollark

Minecraft:
    Arkwoll
    Tehlikeli değildir.
    Türkiye'de ki tek konu bu ve sadece bu kadar yorum gelmiş. :D

10. caglaris

caglaris Obsidyen Madencisi

Minecraft:
    CoolMint64
  11. Wollark

Minecraft:
    Arkwoll
    Hayır gerekmiyor.

12. yiğit1221akal

yiğit1221akal Sudan Çıkmış

Abi benmki samsung nasil yapxam aynı demi

13. NeadSing

NeadSing Lapis Toplayıcısı

Eline klavyene sağlık senin sayende jailbreak atmadan oyun indirebileceğim. (saçmalığa bak adam map atmayı öğretiyor ben oyun için program buluyorum :D )

utku özkan 5031 bunu beğendi.
  14. UtkuÖZKAN

UtkuÖZKAN Lapis Toplayıcısı

Steam:
    junior_jo1
    Minecraft:
    junior_jo
    oda güzel ya :D

15. Black Jesus

Black Jesus Zombi Katili

Jailbreak yasal bir şey zaten. Jailbreak için Evasi0n'ı önerebilirim. Gayet kolaydır yapması. Lakin ben iOS 7 kullanıyorum şuan :(

16. NeadSing

İpadler için ios 6 da jb kaldırıldı atamıyoz yani o yüzden.

17. Black Jesus

Black Jesus Zombi Katili

Evasi0n'un sitesinde hala iPad'le uyumlu olduğu yazıyor. Ve yaklaşık 1 ay öncesine kadar iOS 6.x cihazımda JB vardı.

18. NeadSing

Daha doğrusu şöyle diyeyim 6.3 de jb için açık bırakılmadı.

19. Black Jesus

Black Jesus Zombi Katili

Madem JB'de yoksa iOS 7 Beta yükleyin. UDID kaydı ve Developer Hesabı olmadan yüklemenin yoluda var. :)

20. Faredevriii

Faredevriii Kızıltaş Madencisi

Minecraft:
    Faredevriii
    Hep yanlış bilgi Şu an İOS 6.1.3 ve üstüne jb olmuyor lakin
    Şuan jb en son 6.1.3 çıktı fakat yarım kırabildiler hiç açık kalmadığı için artık jbyi bıraktılar şu an hiçbi versiyonda açık yok
    Ama 6.1.3'e A4 işlemci kullanan cihazlara (iPhone4/3GS iPod Touch 4) birtek jb oluyor RedSn0w çıkardı bunu ama tethered malesef ama umudunuzu kesmeyin apple mutlaka açığı olan bir ios versiyonu çıkaracaktır bundan kurtulmak için yıllarca uğraştı apple şu an jb olmayan hiç bir sürümde açık yok
    Not:Alıntı değildir kendim yazdım
    Bir Beğen'iyi az görmeyin :)

Wollark ve LifeTaker bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş