Minecraft pe : map yükleme [ ios ] - [ sade anlatım ] - [ dev rehber ] - [ no jailbreak ]

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Jorkeon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iOS cihazınız yoksa alıntı yapmayın, şimdi video çekiyorum. Ana anlarsınız.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay be seni görmeyeli uzun zaman oldu Doğaç Facebook'da grup açtı ve işlerin içine ettin günde en az 50 mesaj alan bu bölüm şimdi günde 10 mesajdan yukarı çıkamıyor hep şu doğaç yüzünden resmen grubunda 2000 üye oldu ayrıca hepsi bebek bildiğin bir şey bilmiyorlar adam paylaşım yapmış
Arkadaşlar bune diye resimdekide Glowstone :D gülmekten haykırdım ardından sen MC'yi bırak dostum yazdım haklıyım ama adamlarda sövdü çıktım direk neyse sanada kolay gelsin ben forumda Minecraft Genel'de filan takılıyorum artık :) aslında foruma ayda bir giriyorum bu 3 ayda ilk girişim oldu artık sıkıcı oldu forum

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzelim olmaz öyle, video çekeyim göstereyim. Jbsiz atılabilen tek şey itunes dan müzik. Iphone 4S kullanıyorım. İstersen video çekeyim? Mapı bırak, skin bile değiştiremezsin.
Jb siz atılanilen tek şey müzik ? İOS u terket

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eyvallah.[DOUBLEPOST=1403425603,1403425564][/DOUBLEPOST]
Fiyasko konu. Iphone 4S kullanıyorum ve telefona iFile, iExplorer ya da iFunBox 'dan dosya atmak için dosya izni gerekir ve bu izin jbsiz olmaz. JBninde tercih edilmemesi gerekir.

Aramıza yeni cahiller katılmış.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzelim iphonem var diyorum, sizde oda yok. Fakir telefonlarınızla susun. JB yapmadan dosya izin haklarını düzenleyin telefonum sizindir. Alıntı yapıyorsunuz ios 7.1'le bilgisayardan aktarılab tek şey itunes dan müzik oldu. ZIRCAHİL.
5s var bende ve jb yapmadan map ve skin atılabiliyor tabi senin gibiler iphone u hava atmak için aldığından bilmez böyle şeyleri

Jorkeon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5s var bende ve jb yapmadan map ve skin atılabiliyor tabi senin gibiler iphone u hava atmak için aldığından bilmez böyle şeyleri

Bay egoist o zaman önce cihazının jB olmadığını göster sonra skin değiştir de videonu görelim!

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bay egoist o zaman önce cihazının jB olmadığını göster sonra skin değiştir de videonu görelim!
Bay egoist demişsin ama attığın mesajdan haberin yok
Güzelim iphonem var diyorum, sizde oda yok. Fakir telefonlarınızla susun.
Ayrıca yukarıda iki tane video paylaştım. Daha nasıl kanıtlayayım?

Jorkeon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendiniz çekin, cydialı cihazların videosunu göstermeyin bana.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Telefonunuzda şifre varsa şifreyi girin ve ekranınıza gelen uyarıda 'güven' seçeneğine basın.