Minecraft pe : map yükleme [ ios ] - [ sade anlatım ] - [ dev rehber ] - [ no jailbreak ]

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Öncesinde, bende bu konuda pek çok yardım istemiştim, ama yardım eden olmamıştı. Sonradan öğrendim ki pek az kişi bu konuda bilgi sahibi. Bende kendim uğraşarak buldum. Sizlerde uğraşmayın diye bu rehberi hazırladım. Bir teşekkür kafi olacaktır.

1. iExplorer Yükleme

iExplorer, bilgisayarınızda ki dosyaları Apple cihazınıza atmanızı sağlayan bir programdır. Bunu kendi sitesinden indirebilirsiniz. Ama bir aksilik çıkmaması için ben buradan indirme linkini veriyorum.

Windows Kullanıcıları : http://www.macroplant.com/iexplorer/download-ie3-pc.php

Mac Kullanıcıları : http://www.macroplant.com/iexplorer/download-ie3-mac.php

Linklere tıkladığınız an indirme başlayacaktır.

2. Map Yükleme

Hep indirmek isteyip, indiremediğiniz ve iPad'de oynayamadığınız Map'i indiriyoruz. Kısacası hangi Map'i indirmek istiyorsanız onu indirin. Bilgisayarınıza .RAR şeklinde inecektir.

Pratik bir Map İndirme Adresi : http://minecraftpeworlds.blogspot.com/p/download-maps.html

3. Cihazı Bilgisayara Bağlama

Herhalde bilmeyen yoktur. Şarj eder gibi ucunu bilgisayara takacağız. Bu adım kolaydı.

4. iExplorer'e Map'i Atma

iExplorer'i açıyoruz. ' Continue in Demo Mode ' seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz. Orada cihazınızın ismi görünecek. Örneğin : x iPad'i

Soldan ' Apps ' sekmesine tıklıyoruz. Orada mevcut App'leriniz görünecek. Minecraft PE'na iki kere tıklıyoruz. Sonra çıkan ekrandan iki kere Documents'e tıklıyoruz. Sonra .com Mojang'a iki kere tıklıyoruz. En sonunda ' minecraftWorlds ' dosyası çıkacak ona da iki kere tıklıyoruz. Sonra o ekran karşımıza geliyor. Oynadığınız oyunlar hep burada depolanıyor. Şimdi bu bir kenarda kalsın, dönelim .RAR dosyamıza. Dosyayı açıyoruz ve içinde bir klasör oluyor. O klasörü Masaüstü'ne çıkartıyoruz. Masaüstü'nden iExplorer'de açık kalan ekrana atıyoruz.

5. Keyfini Çıkarmak

Cihazınızdan Minecraft PE'ye girin ve Map'i oynayın. Kolay gelsin !

Wollark,

Saygılar.

Son düzenleme:

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süpersin kardeş :D işime yaramıyor ama başkalarının işine yarıcak :D Bence Sabitlik bi konu.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önemli değil kardeşim. Her zaman.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kadar kişi bakmış. 2 Yorum ?

Bir teşekkür bile kafi.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu android kullanıcılarıda yapabilir eklersen iyi olur

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
eyvallah kardeşim ellerine sağlık çok işime yaradı adamın dibisin

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline şaglık , sahsen ben bunu biliyordum ama çok kişinin aklındaki sorulara cevap vermiş oldun , teşekkür ederim^_^

XCrafterX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşım şu sorunun cevabını öğrenebilsem kullanırım apple app store dan falan cihazımıza ban atmıyo demi jailbreak gibi tehlikeli bir şey değilse indiricem tehlikeliyse indirmem cihazım boşa gider

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tehlikeli değildir.[DOUBLEPOST=1374696053,1373739512][/DOUBLEPOST]Türkiye'de ki tek konu bu ve sadece bu kadar yorum gelmiş. :D

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline klavyene sağlık senin sayende jailbreak atmadan oyun indirebileceğim. (saçmalığa bak adam map atmayı öğretiyor ben oyun için program buluyorum :D )

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Jailbreak yasal bir şey zaten. Jailbreak için Evasi0n'ı önerebilirim. Gayet kolaydır yapması. Lakin ben iOS 7 kullanıyorum şu an :(