Minecraft oyun parası kullanma

xclever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, minecraft'e yeni başladım arada eşya satıp para kazanıyorum 3000 dolarım falan oldu faction'da ama bu parayı nasıl kullanabilirim yani bu para ne işe yarar? Neler alabilirim?

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oyun parasının işlevi marketten bir şey satın alabilme birilerine yollayabilme yada klana yatırıp klan için harcayabilmeye yarar.

xclever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
FACTİONS'da oynuyorum marketinden alışveriş yapmaya çalıştığımda "you dont have permission for this area" diyor anlamadım gitti. Bunun haricinde bu paralar başka işe yaramaz mı acaba

Moderatör tarafından düzenlendi:

RAdestek

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Eğer ''You don have permission for this area'' hatası alıyorsan orası wg li demek.Yani kırılmayan alan.Sadece adminlerinn kırabilecegi ve block koyabileceği bir alan.Market tabelasında öyle bir hata vermez açıkcası.Ve 1 kere sol tık yaparak eşya satarsın sağ tık yaparak eşya alırsın. B 100 : 50 S li bir şey yazıyorsa B yani buy alma fiyatı S ise Sell yani satma fiyatıdır.Onun haricinde factions la bazı serverlerde para ile kuruluyor ve ayrıca bir yeri claim atacaksan factionsa para yatırman gerekir. O kodda şöyle : /f money d miktar

Daha fazla yardıma ihtiyacın olursa bana mesaj atabilirsin.
Skype Destek : emreay001

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
http://www.hazeservers.net/ serverinde FACTİONS'da oynuyorum marketinden alışveriş yapmaya çalıştığımda "you dont have permission for this area" diyor anlamadım gitti. Bunun haricinde bu paralar başka işe yaramaz mı acaba
Para alışveriş ten başka bir işe yaramıyor sanırım u dont have li şeyde de belki satamıyacağınız şey e sağ alamayacağınız şeye sol tıklamışsınızdır

xclever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler arkadaşlar :) Sorunu çözdüm :) tabela yerine tabloya tıklıyor muşum :D Ürün satabilmek için /sell komutunu kullanıyorum almak için ise tabelaya sağ tıklıyorum :)