Minecraft Önceden Kasmıyordu Şimdi Kasıyor ?

Neyi arttırırsam Minecraft kasması gider ?

• RAM

Kullanılan: 4 44.4%
  • Ekran Kartı

Kullanılan: 6 66.7%
  • GHz

Kullanılan: 7 77.8%
  • 32bit'den 64bit'e

Kullanılan: 3 33.3%
  • Windows sürümü

Kullanılan: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9

Skrillox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımı yeni aldım,1-2 ay felan geçti ilk geldiğinden bu zamana kadar hiç kasma yoktu en azından 50-60 fps alabiliyordum. Bilgisayarı 1-2 gün açmadım artık Minecraft'ı açtığımda 50 fps de Dua ediyorum.Bilgisayardanda garip garip sesler geliyor anlamadım
Optifine kurulu.

Sistemim
1GB RAM

2.00 GHz
Windows 7 Ultimate (Service Pack 1)
İntel Pentium Dual CPU
ATI Readon HD 3400

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Günümüze göre iyi bir bilgisayar değil. Minecraft oynatır ama. Bir çökme raporu aldıysanız alalım, ve oyunu minecraft.net adresinden indirin.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benim pc de yapıyor arada kasıyor mc açmıyom bi açıyom geri düzeliyor bana gıcığı var D:
Bi gün pc kasıyor öbür gün mavi ekran sonra takır takır oynuyorum bence biraz iyi davran pcne :D

özellikleri seninkinden biraz iyi.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş pc cidden çok eski kalmiş minecrafttan başka oyun oynamiyomusun :D bence sistemini yenile ama yok illa ben
Mc oynicam diyosan
2GB RAM yap
Modlu oynicam diyosan
4GB RAM yap yeterli olcaktir[DOUBLEPOST=1425146034,1425145974][/DOUBLEPOST]Bu arada benim köyde oturuyon :D

Skrillox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık olarak ne kadar eder ? 5 TL 10 TL 100 TL 1000TL ?

SalçalıEkmek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bilgisayarında çok yer kayıbıdır çok gereksiz şeyler vardır benden sana tavsiye öncelikle iobit indir yai Advanced System Care , CCleaner , DiskTemizleme(bilgisayarında vardır) , PCTools bunları indirerek bilgisayarında daha fps alabilirsin Advancedle bilgisayarını derinlemesine temizlersin CCleanerla bilgisayarının sorunlarınıdır bilmemnelerinidir temizlersin Disk temizlemede aynı tarz denebilir PCTools la ise Regedit dedigimiz kayıt defterindeki gereksiz oyun dosyalarını siler daha önceden oynadığın beğenmeyip sildigin vb vede Advancedle gamebooster 3 driver booster gibi programlar indirip gameboosterle daha iyi bir performans alabilirsin driver boosterle eski driverlerin günceler yeterince güvenli bu dediklerimi kendim kullanıyorum Advanced aşırı derece işe yarıyor PCTools yeni indirdim oda güzel bi program gecen arkadaşıma yardım ettim 20 fpsden 70 80 e çıktı :) dediklerimi uygularsan yeterince iyi fps alabilirsin Advancedin netten serialini bulabilirsin bide ProcessTamer programıyla minecraftın önceligini yüksek tutar daha çok fps çıkartırsın onlarda yetmesse zaten bilgisayar > özellikler > gelişmiş sistem ayarları > sistem özellikleri girip tepedeki sekmelerden Gelişmişe basıp Performans > Ayarlar ordan ise En iyi performans ayarlayı seçerek bilgisayarını daha hızlı yapabilirsin vede masaüstü ise bazen kasar yani arka plandan dolayı renk olduğu için onu direk siyah yap emin olki onunda azıcık faydası var takıldığın yer olursa skypedir ö.mdür yardımcı olurum

Skrillox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Destekleriniz için teşekkür ederim.