1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ekibimize katılmak ister misin? Cevabın evet ise hemen başvuru formunu doldur ve bize gönder!
    http://forum.minecraftturk.com/posts/195624/

Minecraft Nick Ile Ilgili Bir Soru

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve BlueCreeper tarafından 30 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. BlueCreeper

BlueCreeper Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Foruma yeni üye oldum ilk konum bu araştırdım forumda bir konu buldum 2 yorum var ve yeterli açıklama bulamadım orada , son yorum 27 kasım hortlatmıyım diye yeni konu açtım . Ayrıca benim sorum biraz farklı . Benim eski üyeliğin adı biraz dandirikti ki zaten premium değildim yazın crackle oynadım sonra bıraktım . Yeni üyelik açmaya çalıştım bana nick sormadı ve mojangın sitesine üye oldum . Minecraftın kendi sitesine gelince nick yerine e-mail adresim göründü . Oyunun sitesinden exesini indirdim mailimi ve şifremi girdim . Login failed dedi . Şimdi bu login failed e-mailimi girdiğim için mi yoksa premium olmadığım için mi ? Premium aldığında değişecek mi ayrıca bu ?
  2. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
  3. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
    Kardes launcherı premium almadan kullanamazsın. İkincisi üyelik açarken kullanıcı adı sorduysa o senin nickin olur
  4. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    arkadas bilmedigin seyleri yazma http://forum.minecraftturk.com/forums/minecraft-İndir.90/ adresinden indir nick yazan kisma kendi nickni yaz gir ne üyelik nede premium ister Adsız3.png
  5. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
  6. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    arkadas kim ugrasacak onla benim kullandigim daha iyi üstelik senin yazin kafa karistirici kolay çözümü varken neden zor çözümleri yaziyorsun ki
  7. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
    Kardeş biz oyunu alıp oynuyoruz adam o kadar yapmış emeğine saygı gösterelim diye bir düşünceniz yok ki Allah bilir oyunlara para vermemek için multiplayer da oynamıyorsunuzdur
  8. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    anlasildi sen safsin sen parada yatirmissindir multiplayere premium gerekmiyorki madem bilmiyosun yazarak rezil olma :cool:
  9. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
    Kardeş minecraft için söylemiyorum tek blackops 2 multiplayerına girmek için oyunu almak gerekiyor ondan bahsediyorum hem premium serverlarıda var girmeyi dene istiyorsan bir.
  10. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    arkadas biz minecraftin formundayiz hangi formda oldunu ögren bilmiyosan yazma billete yanlis bilgi verip duruyosun free server varken neden premium servera girek zaten çogu kapali
  11. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
    Kardeş destek konularını böyle tartışma yerine dönüştürmek istemiyorum ama arkadaşım senin kafanda olanlar bu Türkiye deki oyun bilgisini çökertiyor. Bu yüzden Türkiye'de sadece gamex var başka yok bu yüzden ingilizler amerikanlar Youtube da ünlü oyun bilinci daha önce gelişseymiş daha nice egeler Berk abiler batu abiler yetişirmiş
  12. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    senin yazdiklarinda mantik yok ben soruyu sorana çözüm söylüyorum sen yanlis bilgilerler tartisma ortami yaratiyosun sonrada bahane olarak baska oyunlari gösteriyorsun
  13. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
    Arkadaşım adama git adamın yaptığı oyuna saygı gösterme diyorsun kendini haklı çıkarmak içinde gereksiz şeyler yazıyorsun
  14. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    anlasildi senin canin sıkılmıs ben oyunu yapaman saygisizlik yapin demiyorum ama bedavasi varkende millete parasiz yapilamiyor gibi yanlis bilgiler vermiyorum ayni seyi tekrar tekrar yazdiriyorsuz gereksiz seyler yazma diyorsun ama senin yazdiklarindan 1tane gerekli bisey göremiyorum yorum kalabaligindan baska bisey degilsin
  15. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
    Kardeş orada dediğim tek şey minecraftin kendi launcherından oyuna premiumsuz giremezsindi bütün bu olayi başlatan sendin
  16. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    launcher peremiumsuz giremeyecegini yazmissin yani premiumsuz oyunun oynanamayacagini idda etmissin hiç orda kendi launcher kelimeleri geçmiyor sen orada düsündünü yazmamissin farkli seyler yazarak yanlis bilgi vermissin ben orada adamin soruruna çözümü yazmisim ama sen tartisma konusu yaptin dahada yazma çünkü yazdikça batiyosun neymis premiumsuz servera giremezmisim battigini anlayincada baska oyunun serverlarini bahane ediyorsun lütfen bilmedigin seyler hakkinda yazma sen burada sallamissin
  17. kaptan123

kaptan123 Hayalet Avcısı

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    2.715
    birde bunu yazmissin bu forum http://forum.minecraftturk.com/forums/minecraft-İndir.90/ bu linki yayinlayarak oyunu yapana saygisizlikmi ediyor
  18. Neadiatre

Neadiatre Bedrock Kaşifi

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    1.940
    Kardeşim zaten böylede notch bunu kendi yayınladı ama oyunu almanız gereğiyle almadan önce oynamak için kendide söyledi oynayabilirler ama ben üzülüyorum diye bu arada adamın yorumunu okumadıysan hesap açtım bişey sormadı launcherdan girebilirmiyim diye

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu:

1. minecraft nick alma

,
  2. minecraft nick nedir

,
  3. minecraft nick ne demek

,
  4. minecraft nickname alma,
  5. minecraft nick,
  6. minecraft nickim ne,
  7. minecraft ingiliz nickleri,